Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet tenni ha már nem...

Mit lehet tenni ha már nem mennek úgy az edzések mint régen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elfogyott motivációm 7-8 hónap után.. Már megszokásból járok edzeni nem azért hogy jól érezzem magam a bőrömben mint régen. =/ Ráadásul már a táplálkozásra se figyelek oda annyira. (igaz azt eddig se vittem túlzásba, de eddig legalább foglalkoztam vele)

Arra gondoltam hogy megoldás lehetne egy személyi edző, de az meg elég drága.. De más nem tudok kitalálni.


2016. máj. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig azon gondolkodj el,hogy miért is kezdted ezt az egészet,miért szenvedtél?annyit a teremben,motiváljon az örökös elégedetlenség stb.3éve edzek,voltak nekem is ilyen megtorpanások,esetleg egy edzőtárs sokat tudna segiteni ezen,nekem pl. igy sikerült kilábalnom ebből a mélypontbol .
2016. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát épp ez a gondom nincs edzőtársam..
2016. máj. 18. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!