Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek striák vannak a mellizo...

Akinek striák vannak a mellizom tövében, és a tricepsz tövében a hirtelen izomnövekedés miatt, gyanús lehet nagyon tápozik, vagy inkább koxol?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában edzésről edzésre jelennek meg, pedig már több éves edzésmúltam van...
2016. máj. 21. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
nagyon tápozik....lol
2016. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Akinek kevésbé rugalmas a bőre, annál előfordul, ha nő a tömeg. Nem tudom milyen tápozásról hadoválsz, mintha az valami elítélendő lenne, ha valaki használ tápkieget.
2016. máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam mellnél vannak, 5 hete tartom az étrendet ill. 2 hónapja kezdtem el újra edzeni. Nem koxolok, még csak nem is vagyok nagy, ez egyéni hajlam.
2016. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi, hogy valakit elítélnék ilyen miatt. Csak azt akartam volna tudni, hogy ez mennyire gyakori naturáloknál. Én nem szedek tápkieget sem, de mégis szakadok széjjel... Csak viszonyítási alapként kérdeztem.
2016. máj. 22. 21:02
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Gyorsabb fejlődésnél/hízásnál gyakori azok között, akiknek nem rugalmas a bőrük.
2016. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!