Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasoltok ilyen helyzetre?

Mit javasoltok ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 187cm magas szeptember óta járok kondiba 72kg-al kezdtem az edzést márciusra 80kg ra felmentem mindenféle tömegnövelő vagy egyéb rásegítés nélkül most 80-82 kg között ingadozok elég szépen és gyorsan fejlődtem de most mint ha 2hónapja megálltam volna nem erősödök nem látok változást... sokan azt tanácsolták hogy több ismétlésszámmal edzek pl kis súlytól addig menjek fel ameddig bírom aztán vissza vagy többet nagyobb súlyokkal próbáljam meg még kaptam pár apró tanácsod de nem segített egyik sem többen inkább a tömegnövelőt ajánották amit nem igazán szeretnék de ha hincs más út akkor kénytelen leszek szedni

ti mit javasoltok ? vagy esetleg személyes tapasztalat ti hogy közdötéttek le az ilyen fajta problémát?

(normális válaszokat kérek ne ilyen lószérumos sz***okat) előre is köszönöm a segtséget! :)


2016. máj. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szar tanácsokat kaptál. Öszetett alapgyakorlatokra hagyatkozz, alacsony volumen, nagy súlyok. Legyen folyamatos progresszió a súlyokban.
2016. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg nyilván az étrended is a további céljaidhoz kell pöccinteni.
2016. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb téged is elér az a szint, mikor +2,5kg fekvenyomásért, vagy +1kg száraz izomért 1-1,5 évet kell edzened perfekt kaja mellett. Elkezdtél konvergálni hozzá, lelassul a fejlődés. E mellett változtatni is kell az edzésterven folyamatosan. Kezdj el egy teljesen más edzéstervet.
2016. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm :)

változtatni fogok pár dolgon mostantól :)

2016. máj. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!