Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes átmozgatás után...

Teljes testes átmozgatás után 2 vagy 3 napos edzéstervet javasoltok?

Figyelt kérdés
Heti 3x tudok eljutni a terembe, februárban kezdtem újra az edzést, azóta teljes testes edzést végzek. Érdemes-e áttérnem már osztottra, illetve hány napos legyen? Kszi előre is!
2016. máj. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradjon teljes test.
2016. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, még kb meddig?
2016. máj. 16. 20:59
 3/8 Schinobi válasza:
Szia! 2 éve megy nálam már folyamatosan, én jobban fejlődtem tőle mint előtte az osztottól, de kinek mi jön be jobban. Az attól függ milyen forma az álom vagy miért edzel.
2016. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk tskg*2 guggolasig. Az egy jo tampont nagyjabol.
2016. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ennyi idő után, át lehet térni 3 (vagy 4) napos osztott tervre. Nézz szét a bodybuilder oldalon.
2016. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából két dolog miatt írtam ki a kérdést:

1. a Sárga Kapszula is azt írja, hogy pár hónap után át lehet állni

2. a teremben azt látom, hogy kb mindenki osztottat nyom (csak azok a kezdők nem, akik még nálam is pálcikaemberebbek :D), és hát bőven nem járnak tskg*2 guggolásnál...

2016. máj. 17. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az osztottat, ha nem fejlődsz vele rendesen, visszatérhetsz a teljes testesre. Elég megosztó, hogy kinek mi jön be.
2016. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Schinobi válasza:
A sárga kapszula, az alapokról szól, de sajnos az is csak a régi dogmákat hangoztatja. Azt és úgy csináld és annyiszor, ahogy neked jó. Az hogy kik és mit csinálnak hányan a terembe az szubjektív. 10-ből 9 azért csinálja úgy mert valakitől hallotta vagy elolvasott EGY cikket, de hogy miért kell úgy csinálni halvány lila fingja nincs. Ha szereted csináld így ha váltani akarsz válts. De ne azért mert x y azt mondta.
2016. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!