Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani női konditerme...

Tudtok ajánlani női konditermeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még sosem voltam konditeremben, én otthon tornázós, terepen futó típus vagyok. Szeretnék kipróbálni valami újat, csak kicsit félek belekezdeni. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten, lehetőleg a belvárosban vannak jó női konditermek, ahol pl van aerobic...stb?

Köszönöm a válaszokat!

22/N



2016. máj. 25. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért legyen női? nem kell kiöltözni és kész
2016. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem miért nem az a legfontosabb szempont az embereknek, hogy jól felszerelt legyen és közel legyen. Mit számít, hogy női vagy sima?


[link]


kb 10 mp volt erre rákeresni,itt az összes rajta van, ennél többet senki se tud mondani, ha meg az érdekel, hogy mik vannak ott vagy milyen gépek vannak rámész az oldalukra és megnézed, nem értem miért olyan nehéz használni a google-t.

2016. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Engem csak az érdekelne, szerinted mivel nyújt többet egy női terem?

Nálunk nincs, de amikről más városokban hallottam, az kb vicc kategória felszereltség terén.

A koedukált termek nagy részében vannak csoportos edzések, ahová kb csak nők járnak, ha ez a szempont...

2016. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem edzeni én is női termet kerestem (nem Bp), de pár alkalom után váltottam. Alig voltak gépek, igazából egy normális, komplett edzést nem tudtál megcsinálni. Még a szabad súlyokból is max. 6 kilós volt. Keress egy normális edzőtermet, hidd el, nem fognak a pasik beszólogatni, vagy bámulni, ők ilyenkor a saját edzésükkel vannak elfoglalva.
2016. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak aki lepontozott, gondolom indokolni már nem tudja
2016. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért probléma az, hogy én milyen konditermet keresek? 1000 oka lehet annak, amiért ilyet keresek. o.O Vagy ennyire unatkoztok?

Plusz honnan tudjam, hogy milyen "gép-parkkal" rendelkezik egy konditerem, amikor életemben nem voltam és nem is próbáltam semmit?

Plusz olyan emberek hozzászólását vártam, akik adekvát választ adnak.

2016. máj. 26. 18:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Akik normálisan válaszoltak, azoknak köszi. Jóformán nem érdekel, hogy ki szól be, bámul vagy röhög ki. Szerintem a nők sokkal szemetebbek ilyen téren, mint a férfiak. Szóval más oka van, amiért nőit keresek.
2016. máj. 26. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát onnan tudod a termek felszereltségét, hogy megnézed google-be...
2016. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

#6: nem probléma, csak nagyon kevés női terem van, és többnyire nem jól felszereltek. Bocs, hogy feltételeztük, hogy edzeni akarsz menni... amiket hallottam a felszereltségről, tényleg vicc kategória. A női terem azoknak jó, akik csak kardióznak, meg csinálgatni akarják a szelfiket, hogy ők bizony edzeni járnak.


De aki valóban normálisan edz, annak egy női teremben nem sok lehetősége van.

2016. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok, szerintem ha nem értetek meg egy egyszerű kérdést, ott óriási problémák vannak. További kellemes kötekedést!
2016. máj. 28. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!