Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés közben elérhetem...

Tömegnövelés közben elérhetem hogy kisebb legyen a fenekem?

Figyelt kérdés
Tehát arról lenne szó, hogy a fenekem sajnos elég nagy a "testemhez" képest, és nyilván szeretném ha kisebb lenne. A testzsírszázalékom februárba 18% volt.. ha sikerűlne lecsökkenteni úgy 10-12%ra akkor kisebb lenne? Vagy csak szálkásításkor tudnám leadni a felesleges zsírt magamról? Egyébként most 68-70kg között vagyok, fel szeretnék menni 75-80ra, ezenkívűl 184 cm vagyok, és 15 éves fiú

2016. máj. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ja szóval most 184 centisen vagy 68 kiló, aki kb kórosan sovány, de te 80 kilósan kisebb feneket akarsz, mint 68 kilósan WHAT
2016. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmes választ nem lehet írni? Ha nem is kisebbet de legalább a zsír menne le róla.. egyébként meg a kóros soványság nem itt kezdődik..
2016. máj. 25. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Hehe xD kedves kerdezo ameg nem irrad a parametereket azt hittem en raktam fel a kerdest csak elfelejtettem xD


Nos nem lesz kissebb de az aranyokon fogsz javitani! En is ezt tettem hogy ne nezzen ki hulyen noni fog az is! De ajanlom biciklizz sokat!! Jo formas lesz tole es sok csaj oda van erte. En is utaltam a seggem amiert nagy de rajottem hogy imadjak mert olyan jo formas xD

2016. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogynem, én 168 centisen vagyok 75-80 között
2016. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem lesz kisebb. Zsírt kalória mínuszban tudsz leadni.
2016. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként hétköznap biciklivel járok suliba, meg mivel hogy már itt a jó idő elég sokat fogok biciklizni :)
2016. máj. 26. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
semmit nem érsz a biciklizéssel ha nem vagy kalória minuszban nem fogsz fogyni. Először is azt kellene eldöntened mit is akarsz, jó tudom kisebb feneket, de ha fogyni akarsz belőle az csak kalória minusszal megy és nem csak fenékből fogsz fogyni , na és persze nem mindegy milyen az a kisebb fenék, szóval súlyzós edzés is kell mellé, hogy nézzen is ki valahogy .
2016. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!