Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék találni olyan...

Hol tudnék találni olyan személyi edzőt aki tud olyan edzéstervet összeállítani nekem amivel el tudnám érni a célokat?

Figyelt kérdés
4 éves edzőtervet szeretnék amennyi idő alatt szeretném elérni a kitűzött célokat. Jó lenne ha a személyi edző értené valamennyire a biotechusa termékekhez mert ebben is szeretnék tőle segítséget kérni.

2016. máj. 29. 17:06
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Menj el Vida Zolihoz vagy keresd Simon Attilát, ők fel tudnak készíteni. De van rengeteg edző, majd írnak mások is.
2016. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
"Jó lenne ha a személyi edző értené valamennyire a biotechusa termékekhez mert ebben is szeretnék tőle segítséget kérni." év mondata
2016. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Itt is mindenki ért a tápkiegekhez, mégsem vagyunk edzők. Mondjuk ahogy elnézek pár edzőt meló közben, én is lehetnék akár. Sőt. 30 év tapasztalattal bőven. Meg én nem mobiloznék közben, hanem figyelnék az emberre, stb.. Na hagyjuk. Az edzők 90 %-a nem ért hozzá, ez a véleményem.
2016. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmi nem kell ahhoz hogy edző légy, csak egy kis cucc. ismerősöm kb 2 éve edz és személyi edző M.O. legnagyobb konditerem láncánál, pedig semmit nem tud az edzésről, csak jó a genetika, betartja az étrendet amit az edzője ir, meg megy egy kis cucc, és kb ennyi. jó mondjuk ő lány, de srácokból is rengetek ilyen van
2016. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Lehetnék, de nem akarok. Jobban keresek most a melóhelyemen és szeretem is csinálni. Nem hiányzik este még plusz meló.
2016. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezzel az edzőket akartam csak degradálni :D amúgy ja, az a lényeg, fizessen jól, meg ne unjad magad halálra / ne szakadj meg. igazából én lennék edző, de csak ha jól fizet.
2016. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cortez szabad kérdezni,hogy mit melózol?
2016. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Gyógyszergyárban vagyok minőségbiztosító.
2016. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!