Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fajta kreatint vegyem meg?

Melyik fajta kreatint vegyem meg?

Figyelt kérdés
A sima kreatin monohidráttól megy a hasam, és nem is érzem, hogy hatásos volna. Köszi a választ előre is! :)

2016. máj. 30. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a sima monohidrát hasmenést okoz, akkor a többi dizájner kreatin sem fogja kimélni a gyomrod.
2016. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor melyik hatásosabb, melyik hasznosul tutira jobban, mint az egyszerű monohidrát? Gondolom, nem csak marketing az egész.
2016. máj. 30. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig javarészt az. A sima monohidrát a legjobb megoldás kreatin esetében.
2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbálj valami kapszulás, jobb ötletem nincs

Ilyesmire gondolok, hogy:

protected creatine concentrate a scitectől, csak sajnos ezek jóvál drágábbak mint a sima monohidrát

2016. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig a Muscleteam-től rendeltem a monohidrátot. Próbáljam meg a scitec-től? Előbbinél 3k forint 1kg. Utóbbinál meg...hát ugye tudjuk.
2016. máj. 30. 14:36
 6/10 dirtboy ***** válasza:

gondolod hogy ugyan olyan monohidrátnál számít hogy scitec vagy milyen felirat van a dobozon vagy tasakon?

na ne vicceljünk

2016. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2016. máj. 30. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt akarta mondani, h monohidrát és monohidrát por között semmi különbség nincs, hiába van az 1ikre scitec a másikra meg akármi is írva. Ez alapanyag, ennek csak 1 fajtája van.
2016. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor szerintem még alszom rá egyet! :)
2016. máj. 30. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a megoldás!

A napi adag kreatint el kell osztani legalább 5 adagra és azt legkevesebb egy-másfél óránkén érdemes elfogyasztani. Amikor egyben nagyobb adagot vetem be, akkor engem is meghajtott és úgy a legtöbbünknél van ez a jelenség. Viszont ha kisebb adagokban szeded, akkor nincs ezzel gond. Egyébként is a leginkább a kreatin tud a szervezetben olyan formára alakulni, ami nagy mértékben be tud épülni az izmokba.

2016. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!