Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az edzést abbahagyom, de...

Ha az edzést abbahagyom, de az étrendre ugyanűgy figyelek akkor nem hízok el? Mi történik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Leépül a plusz izomtömeged, mert a testednek nem lesz rá többé szüksége, elhízni nem fogsz ha normális az étrended.
2016. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs kalóriatöbblet, tuti nem hízol el, ha van, emberfüggő, de általában az gond.

Az edzést igénylő izomtömegmennyiség természetesen leépül, kinél gyorsabban, kinél lassabban.

2016. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt hozzáteszem, hogy ne a tömegnövelés ch-jával nyomd tovább, mert akkor bizony elhízol. Mert nem kevés ilyen embert láttam már akinek a kajára figyelés amikor nem edzett az volt, hogy nyomta tovább a tömegnövelő étrendet.
2016. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig sem ettem sokat és nincs rajtam nagy tömeg:) Sőt az évak alatt nem is nagyon jött.
2016. máj. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!