Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit veszítek, ha abbahagyom a...

Mit veszítek, ha abbahagyom a gyurmát?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni, mert már unom. Gyenge is vagyok, vagy ha nem is, akkor bebeszélem magamnak, mert így a könnyebb. Nincs már motiváció se. Elfogyott teljesen. Már 3 hete nem voltam lent edzeni. A bátyám hatására kezdtem el, ma mondtam neki, hogy vége, erre kiakadt. Szerettem egyébként edzeni. De már valami nem az igazi. Itt az érettségi is, nincs az edzéssel időm foglalkozni.

2016. ápr. 22. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek tetted fel ezt a kérdést, mit veszthetsz? Az eddig felépített izomzatot, ezt te is tudod. En nem egészíteném ki semmivel, te döntesz hogy folytatod vagy nem, nem a gyakorin fogsz motivációt szerezni.
2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
70%

Minek gyúrnál?


1. A csajoknak pénz és pénisz kell,nem izom.

2. A sport fontos,sportolj,de valami hasznosabbat! Pl.:küzdősport.

3. A tanulás az első,akkor lesz pénz,a pénzből meg sunák.

2016. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy vér vizsgáltra és nézesd meg a tesztó szinted, mert lehet azzal van a gond.


(Kúra után a PCT első 1-2 hetében nekem is ez szokott lenni, amikor a teszóm még nullához közeli, aztán pár héttel később, amikor regenerálódik, a motiváció és az erő is visszatér)

2016. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egészségügyileg gondoltam például. Meg nyilván van szellemi háttere is a dolognak. Például közérzetemre nem tudom milyen hatással lesz hosszabb távon. Velem mindig ez volt, elkezdtem mér régebben is, de akkor is abbahagytam, mert beszólt egy gyerek, hogy semmit nem ér amit csinálok. Meg akkor is inkább tanultam. Aztán elkezdtem megint, most meg megint mélyponton vagyok, van egy erős depresszióm is, ami elveszi a kedvem. Meg kicsit olyan, mintha a bátyám árnyékában élnék. Ő nagydarab, izmos, magabiztos én meg egy könyveket bújó ember vagyok, gyenge fizikummal. Sosem voltam igazán jó semmiben. A tanulással is elbukok mindig, mert nem kedvelnek a tanárok és hiába erőlködök nem bírok kitörni. Rengeteg stressz gyűlt fel bennem, ezt edzéssel bírtam levezetni. Meg feleslegesen hajszolok egy példaképet, a bátyám példáját, amikor tudat alatt valahol érzem, hogy sosem leszek olyan, mint ő. Ő a semmitől is izmosodik, én meg ha beszarok akkor se bírok jobb lenni. 170 kilóval guggol, én jó ha a felével. Az életemben sem vagyok sikeres, gyakorlatilag egy fing vagyok és nem bírom legyőzni. Talán ha abbahagyom most, akkor még egy kis súlyt teszek a mérleg negatív oldalára, ezt is tudom. De nem is akarok olyat csinálni, amiben már nincs sikerem. Tulajdonképpen most itt "picsogok".
2016. ápr. 22. 15:59
 5/28 anonim válasza:

KOMOLYAN!


Neked nem edző,hanem pszichológus kell!


NEM VICC!

2016. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, 12?
2016. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mért nem kéred meg a bátyád, hogy segítsen neked?
2016. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"1. A csajoknak pénz és pénisz kell,nem izom.

2. A sport fontos,sportolj,de valami hasznosabbat! Pl.:küzdősport.

3. A tanulás az első,akkor lesz pénz,a pénzből meg sunák."


Na igen, ettől féltem. Pénzem nincs, dákóm az van persze, de inkább csak anatómiai értelembe, mert nem vagyok valami tökös.

Más sport nem érdekelt, egyedül az ökölvívás, de szóba sem jöhet, mert szemüvegem van meg nem kéne, hogy hülyére verjenek a semmiért. Rúgni meg ilyeneket meg nem tudok, mert nem vagyok elég hajlékony és gyors genetikailag sem.

A tanulást már kifejtettem. Négyes és ötös között vagyok, de nem bírok eljutni a jelesig. Már várom, hogy vége legyen a gimnáziumnak, mert nem passzolok a közeghez.

2016. ápr. 22. 16:05
 9/28 A kérdező kommentje:
Pszichológus drága, 18 éves vagyok. A bátyám meg annyit mond, hogy eddzél meg egyél, feküdj le időben, stb. Csodát ő se tud tenni.
2016. ápr. 22. 16:06
 10/28 anonim ***** válasza:
Figyelj, két dolgot tehetsz. Siránkozol és soha semmire nem fogsz jutni az életbedben, vagy fogod magad és odab.szol, csinálod rendesen és eléred azt amit akarsz! Te döntesz. Legyen ez edzés, nők, tanulás, bármi..
2016. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!