Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a tömegnövelő jó? Mi a...

Ez a tömegnövelő jó? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link] Ez a tömegnövelő jó? Találtam már nem megfelelő tömegnövelőt és fehérjét is ezen az oldalon aminek utána néztem és nem volt megfelelő. Viszont ebben a tömegnövelőben nem találtam semmi rossz anyagot. Az ízesítője is a legjobb a sztevia. Most 75kg vagyok 85-90kg-mal meglennék elégedve. Azért nem szeretnék fehérjét, mert étrendbe nem tudnám megoldani és eleve nem szálkás izomzatot szeretnék. Olyanok is írjanak főként, akik megtudják állapítani, hogy a ez a tömegnövelő egészségre jó e.

2016. jún. 1. 15:46
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem jó. 22g fehérjéhez tartozik 70g ch, tele cukorral. Jobb ha külön veszel proteint és ahhoz teszel zablisztet és kevés dextrózt ha gyors ch-t is akarsz. De nem muszáj cukor edzés után sem.
2016. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ezekből elég napi egy adag?

[link] ebből 65g

[link] ebből 70g

2016. jún. 1. 16:44
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Elég ha a szénhidrátot nézem. Fehérje lehetne több. Ezért nem jók a kész tömegnövelők általában. Illetve ezért sem.
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak azért mert írják, a véleményeknél, hogy napi egy adaggal mennyit szednek fel. Nem tudtam, hogy 2x kell egy nap vagy elég 1x is.
2016. jún. 1. 16:59
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Edés után még elmegy, de napközben nem kell cukorral felcseszni az inzulinszintedet. A vélemények nagy része meg kamu. Meg fele sem izom a felszedett kilónak.
2016. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rendben akkor napi egy adag, és szerinted ha most vagyok 75kg 101cm-rel, ennyi a normál testsúlyom, akkor 80-85-90kg-ra szedjem fel magam ha nem testépítős, full szálkás alkatot szeretnék, a cél, hogy most a 36-os karom több legyen mint 40-es, meg szélesebb legyek.
2016. jún. 1. 17:08
 7/11 Cortez70 ***** válasza:

101 centivel annyira nem lehetsz magas.:) majd írd le mennyi is vagy valójában.

Amúgy meg addig tömegelsz, míg nem megy rád viszonylag sok zsír és már lesz elég izom.

2016. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja igen elírtam :D :D 181cm, a fentieken kívül egy kérdés még, hogy ha 75kg-momhoz pl. elérem a 85 kg-ot azzal megvagyok elégedve, akkor ahhoz, hogy ne hízzak tovább csak megtartsam akkor elég ha féladagot viszek be?
2016. jún. 1. 17:19
 9/11 A kérdező kommentje:
és ez jó tömegnövelő? [link]
2016. jún. 1. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod hogy nem a tömegnövelőtől fogsz fejlődni/izmosodni? Az számít hogy a nap folyamán miket és mennyit eszel nem egy tápkieg.(benne van a nevében hogy kiegészítő ez nem esett le?). Ha napi 20 adagot iszol meg akkor sem leszel izmosabb ha nincs meg a megfelelő kaja max zsírosabb meg cukorbeteg.
2016. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!