Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojást hogy érdemes fogyasztani?

Tojást hogy érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés
Én általában rántottát eszek vagy kemény tojást. Láttam videóban, hogy a testépítők sárgája nélkül fogyasztják. Tényleg érdemes sárgája nélkül enni? Vagy ez csak nagyobb tojás mennyiségnél játszik? Én most csak hatot eszek.

2016. jún. 5. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal sütve nem szívódik fel annyira jól mint főzve, de ha nem így van más majd kijavít. Semmiképpen sem érdemes nyersen enni. De nálad nincs is ilyenről szó. Én csak napi kettőt szoktam enni amolyan kiegészítésként, mostanság a sárgáját is megeszem.

A fehérje egy jelentős része a sárgájában van. Bár napi(ha napi) 6 az lehet kicsit sok lenne már

2016. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Sok tojásnál érdekes, hogy megy-e mindbe sárgája is, a zsírbevitel miatt. 5-6 tojásnál tömegeléskor belefér annyi zsír.
2016. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. Akkor marad így a felállás.
2016. jún. 5. 10:58
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Akkor én kijavítalak 1. válaszoló: nem az volt a kérdés, hogy lehet-e nyersen fogyasztani, mert azt már mindenki tudja, aki valamennyire normális, hogy nyersen nem kellene. Másrészt sütve is ugyanolyan jól felszívódik.
2016. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!