Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok! Milyen szakirodalomból...

Srácok! Milyen szakirodalomból/videókból tanulhatnám meg az alapokat a kondizáshoz?

Figyelt kérdés

Soha sem voltam még konditeremben, gőzöm sincs, melyik gép hogyan működik és mire való, arról pedig főleg, hogy mennyit kell csinálni milyen intenzitással. Sajnos nincs olyan ismerősöm, aki eljönne velem és megmutatná az alapokat, magán edzőre pedig nincs pénzem (önjelölt oktatóra sem vágyok), de egyébként sem szimpatikus ötlet, mert önbizalom hiányos/szégyenlős vagyok. Szeretnék felszedni legalább 10 kilót, mert mindenhol borzasztóan vékony vagyok és már nagyon zavar. Ha van esetleg YT-n oktató videósorozat az összes ma létező gép működéséről és arról, hogy milyen intenzitással kell használni, valamint küldenétek linket akár olyan szakirodalomról, ami kifejezetten kezdőknek szól, az hatalmas nagy segítség lenne nekem, hogy összeszedjem a bátorságomat és ne úgy menjek el edzeni, hogy azt se tudom melyik bolygón élek. :P

A rémálmom lenne, ha elkezdenék bénázni ilyen helyen. :-/



2016. jún. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellenek gépek. Legfeljebb az elején átmozgatáshoz.
2016. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
2016. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amúgy szabad súlyokkal


mell: fekvenyomás rúddal, fekvenyomás egykezessel

hát: evezés, felhúzás, fürészelés

bicepsz: váltott karos egykezes bicepszezés, francia rudas bicepszezés

tricepsz: lórugás, homlokhoz engedés

váll: vállból nyomás, előre emelés, oldalemelés, előre dölt oldalemelés

láb: guggolás, merevlábas felhúzás, kitörés

csuklya: vállvonogatás rúddal

alkar: madárfogás francia ruddal, kalapács fogás

2016. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!