Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet, hogy az osztálytár...

Hogy lehet, hogy az osztálytársam péksüteményeket eszik, mégis tiszta izmos és jól néz ki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki street workout-ozik és emellett kondiba is jár. Nagyon jól néz ki, izmos, vagy inkább úgy mondanám, hogy szálkás. Nincs rajta semmi háj, kockás a hasa és nincsenek fogpiszkáló lábai sem. :D Viszont mostanában megfigyeltem, hogy szünetekben pizzát eszik, meg kakaós csigát, smile palacsintát, croissant-t, stb... Mégis hogy lehetséges, hogy ilyen rossz kajákat eszik, mégis olyan jól néz ki?

Legalábbis szerintünk jól néz ki. Sokkal jobb formája van, mint az összes többi fiú osztálytársunknak együtt véve. De én lányként nem igazán értek ehhez. :D Amúgy 18 évesek vagyunk (ha ez számít.) Mi a véleményetek?


2016. jún. 7. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó genetika vagy doppinghasználat vagy mind kettő. Attól függ milyen jól néz ki. Képpel meg tudnám mondani cuccol e, azt is hogy mit.
2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem az számít mit eszik, hanem, hogy mennyit és lehet ő ezekből is beviszi a megfelelő tápanyagot. De szerintem ez nagyon kis részre igaz, ezért inkább azt mondom genetika.
2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
tölts fel képet, látatlanban nem tudunk semmit
2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1: kokszol

2: kib szott jó genetikája van

3: nemcsak péksüteményt eszik, csak belefér a napi összebevitelébe

4: folyamatosan pörög az alapból gyors anyagcseréje

2016. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem szed semmiféle cuccot és nem néz ki természetellenesen, hanem simán csak jobban, mint az átlag vékony 18 éves srácok. Képet nem szeretnék feltölteni róla az engedélye nélkül.
2016. jún. 7. 20:50
 6/22 Cortez70 ***** válasza:
94%
Kép nélkül bárki írhat bármit. Én meg Angelov vagyok kakaóscsigával. ;)
2016. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt te nem tudhatod ki mit lő magába, gyakran maguknak is hazudnak róla. Egyébként ahogy így elmondod csak simán egy jó felépítésű, jó hormonrendszerű gyerek aki edz. Ennyi nincs titok, nem értem miért olyan hihetetlen ez. Valaki meg megjegyez mindent első hallásra/olvasásra.
2016. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is suliban ezeket szoktam, mert oda ez a legegyszerűbb, nincs időm minden reggel salátát összerakni. Viszont amikor hazamegyek jöhet a zöldség, gyümölcs, husi, teljes értékű gabona, olajos magvak, tojás, tejtermékek nah meg a reggelim is vitamindús, amit suli előtt eszem.

Szóval így az a pár falat pékáru semmiség, főleg úgy, hogy napi 2 órát edzem saját súllyal. (dinamikus/statikus/kardió)


Gondolom nem 3 kakaós csigát nyom be egy szünet alatt. Na akkor látszana meg. :D

2016. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
arcát kiszinezed paintbe és kész -.-
2016. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsi izom van a srácon aztán rámondod hogy izmos. mint jónás rómeónál hogy sok tini azt írja huu de ki van gyúrva ez hogy lehet?.. közben meg nokedli a gyerek
2016. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!