Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés miatti sokszor...

Tömegnövelés miatti sokszor hányok, ha már enni kell, akkor is valamennyit megeszek belőle a többit kidobom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 év után eddig bírtam a sima főzött rizst, csirkehúst mindenféle körettel, már utálom.


Most két napja hogy átlagosan kajálok halrúd, sült krumplival, rántott karaj édesburgonyával, egy tányér somlói galuska stb, gulyás leves 4-5 szelet kenyérrel.


Már most úgy érzem mint aki szabad ember lett


Viszont ezek után nem tudom mi lesz a közeljövőben, izomépítés céljából, nyilván nem kell maximális kidolgozottság, csak látsszon hogy edzeni járok és súlyokkal dolgozom. A protein/zabpehely változatlanul megy, tojás túró stb.


2016. jún. 8. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Beviheted a ch-t és fehérjét 101 fajta forrásból, nem kötelező rizst és csirkét enni.
2016. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Eddig sem csak csirkèt ehettèl volna rizzsel.
2016. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valaki egy gramm csirkét nem eszek, de még rizst se, rizst azért szoktak mert alapból nem olcsó egy étrend (40-50ezer)

de az olcsónak mondható.

2016. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ez a baj,hogy az átlag paraszt csak végletekven képes gondolkodni. Vagy csirke, rizs, vagy fánk+pizza. Nem tudlak sajnálni. Ha ennyire hülye vagy, meg is érdemled.
2016. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csirkének nem csak melle van, ez az egyik, másik nem csak csirke hús létezik.Rizs helyett, meg lehet enni teljes kiőrlésű tésztát,kuszkuszt,burgurt,kölest..stb.. Fehérje bevitelnek ehetsz tojást,túrót...stb.. az se csak húsból álljon.
2016. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csirkét vagy rizst enned, egész életedben kihagyhatod az egészet... Annyi jó étel van. A szénhidrátforrások még akkor is durván olcsók, ha a rizsnél duplaannyiba kerülnek... Nekem nagyon bejön pl. a köles íze s egyes esetekben még édességnek is jó, bár a rizs azért alkalmasabb rá, mivel olyan kis semleges ízű. Millióféle dolgot pakolhatsz a rizsbe, amúgysem magában eszed. Csak mert egyedül unalmas, millió ezzel-azzal, ilyen fűszeres hússal, olyan öntettel, amolyan zöldségekkel egész más. Plusz az édességek belőle, ha valakinek az segít.


Eddig sem akadályozott meg senki abban, hogy pár tojást egyél némelyik étkezésre, ami még távolabb visz a csirkerizstől (s igen, van benne egy kis zsír, de ez a legtöbbeknek belefér).


Annyi ötlet van itt is, amikor valaki el nem tudja képzelni, hogy mit csináljon a csirkével s mit egyen rizs helyett...

2016. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A csirke rizsnek eleve szegény a beltartalma. De ezt a gyúrós gyökér tényleg nem fogja, mint az átlagidióta a gyümölcs=vitamin.
2016. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Krisz85 ***** válasza:

vicces amiket írtok.


egyrészt csak a rizs az egyetlen komplex szénhidrát?! nyilván nem.

tehát ehetsz mást is helyette?! igen.

csak a csirke tartalmaz fehérjét?! nem, más hús is. tehát ehetsz más húst is? igen!



amúgy tömegeléskor én azt szoktam csinálni hog 60% ban eszem tiszta kaját és ráeszek mindig amit megkíváok, fagyi, torta ami jólesik,viszont diétában így arra jöttem rá nem vagyok képes csalni és a tömegnövelés sem kínszenvedés annyira

2016. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért vicces amit írunk? Ugyanazt mondta mindenko, hogy nem csak rizst meg csirkét lehet zabálni, ezernyi más jó ch és fehérje forrás van. Látom szövegértelmezés nem megy.
2016. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szálkásítasz, akkor nyilván nem csirke + rizs kombón kell élni.


A rizs azért jó, mert sok benne a CH és olcsó.

Teljesen egyedi, hogy mit tolerál a szervezeted és mit akarsz elérni. Nekem elég egy 12-13 testzsír%-os test és a fehérliszttől puffadok, viszont kilószámra zabálhatnék édességet, nem látszik meg a cukor rajtam.

Akkor most vagy csak a fehérlisztes dolgokat kerülöm vagy gondolok a hasnyálmirigyemre is és a cukrosat is. Úgyhogy néha betolok egy kis édességet, néha eszem jó friss, meleg, ropogós fehérkenyeret, de nem ezeken élek.


Minden csak célok kérdése.

2016. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!