Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet így valamennyit szálkáso...

Lehet így valamennyit szálkásodni?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem egyelőre, hogy biztosítsam a helyes étrendet, mert nem dolgozok még. Szóval itthoni koszton élek, azt kell ennem, ami van főzve, viszont nem fogyasztok cukrot, fehérkenyeret, se másmilyen pékárút, max teljes kiőrlésű kenyeret. Heti 3 erőedzésem van: hétfő, szerda és péntek. Ha ezek mellé még beiktatok kedd, csütörtök, szombatra intenzív kardióedzést, akkor azzal tudok valamennyire szálkásodni? Mert nyilván átlagos étrend mellett több zsír is fog feljönni.
2016. jún. 1. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, valamilyen szinten nyílván lehet.
2016. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zyzz.ae ***** válasza:
Étrend kell, kész...
2016. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy le tudsz e szálkásodni, mert az kalóriadeficitben sport mellett nem gond, inkább, hogy mennyi izom marad rajtad.
2016. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem várok ettől kockahasat, de ha valamivel kevesebb lesz a testzsírarány, már megérte számomra a plusz edzésmunka.
2016. jún. 1. 21:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmazok inkább, hogy az lenne a célom ezzel, hogy az izom mellé kevesebb zsír jöjjön föl.
2016. jún. 1. 21:31
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Az elején egy szintig lehet, de étrend nélkül nem sokra mész.
2016. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak addig akarok így, amíg nincs pénzem. Ennél jobb ötletem nem nagyon van.
2016. jún. 1. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jön fel zsír, ha szálkásítasz, hisz akkor kalóriadeficitben eszel... S ha nem vagy kezdő, izom sem jön fel, ha igen, akkor egy ideig valamennyi igen.

Nyilván kellene azért a jó étrend, kérdés, otthon mit tudsz megoldani, jobb helyeken az otthoni koszt is rendben lehet, főleg, ha figyelembe veszik a kívánságaidat vagy egyes étkezéseket megoldasz, sütni valami fehérjét s megenni zöldséggel igazán nem nagy kaland s normális szülőnek nem lehet ellene kifogása. Vagy ha eszed a sült húst és nem eszed a köretet, nem tudom, hogyan főznek, tudom, hogy vannak hajmeresztő családi ebédek is. De én igyekeznék kihozni az otthoni ételből a legjobbat.

2016. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy tömegeléskor jön fel a zsír, ezért akarsz utána szálkásítani. Csak lejött. OK, attól még mindkét fázisban próbálj javítani az otthoni lehetőségeken, amennyire lehet. S ugye, amikor nem főtt ételt eszel, akkor is kell legyen mozgástér.
2016. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!