Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen proteint ajánlotok és...

Milyen proteint ajánlotok és honnan vegyem?

Figyelt kérdés

~170cm/~50kg

Normális étrendet próbálom betartani.



2016. jún. 10. 19:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nézegettem ezt a MHN-t, de mindegyikbe van édesítőszer... Tudtok olyat mondani amiben nincs semmi ilyen anyag?
2016. jún. 11. 10:20
 12/17 Cortez70 ***** válasza:
Vannak ízesítetlenek is. Minden ízesítettben van édesítő. Ízesítetlen van pl a biotech-nél is vagy pl a nutriwhey is az (muscleteam-nél rendelheted). Esetleg ízesítetlen myprotein impact whey. Stillmass-nál is találsz. Nézz szét picit.
2016. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez az Impact Whey Protein szimpatikusnak tűnik.

Ez is eredeti, ugyan az mint a MyProtein oldalon? Ennek megtaláltam az üzletét és akkor nem kéne fizetnem postát.

[link]


[link]


Ezt pedig egy oldalon láttam: "A termék használatát fel kell függeszteni és orvoshoz kell fordulni, amennyiben a használat során kedvezőtlen hatások fordulnak elő."

Ez most mi? Milyen kedvezőtlen hatások fordulhatnak elő? Azt hittem ebből nem lehet probléma.

2016. jún. 11. 11:14
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi!
2016. jún. 11. 11:15
 15/17 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem csak rendelni tudsz myproteint. Semmi bajod nem lehet, ez csak egy sablon szöveg, amit rá kell írni.
2016. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Írtam az enproteinem.hu-nak az átvétellel kapcsolatban. Kiderül.
2016. jún. 11. 15:43
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


8-féle ízben van.

2016. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!