Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy tudtok edzeni, kajálni...

Ti hogy tudtok edzeni, kajálni munka mellett?

Figyelt kérdés

Illetve milyen munkátok van, megerőltető vagy ülőmunka? Mennyi időtök jut az edzőteremre?

Még egy kérdés: mennyit kerestek, mennyibe jön ki a kaja és mennyit tudtok félretenni havonta?

Most akarok valamilyen szakmát tanulni, de fogalmam sincs hogy mit. Nem szeretném azt sem, ha semmi időm nem maradni edzeni.


2016. jún. 10. 20:10
 1/1 Klanwarrior ***** válasza:

Én ugyan csak 5 hétig dolgoztam nyárimunka gyanánt, de talán el tudlak látni némi infóval.

Hűtőgép-gyárban találtam munkát. Hajnal 4-kor felkeltem, elkészítettem 100g zabot. 4:50-kor indult a céges busz, 5:15-kor ott voltam az üzemben, megettem a zabot. 6:00-kor kezdett a meló. Előtte való este eltettem magamnak 3x200g csirkét 3x120g rizzsel és zöldségsalátával. Vittem a 3 dobozt melóba, volt hűtő, betettem.

8:00-8:10 között volt szünet, kivettem az egyik adagot, be a mikróba, belapátoltam, majd mentem vissza dolgozni.

10:00-10:20 között volt egy nagyobb szünet, ekkor csirke, rizs, saláta ki a hűtőből, be a mikróba(a salit nem :D), belapátoltam, pihentem egy picit, majd go vissza.

12:00-12:10 között volt még egy szünet, kaja ki, mikróba be, megettem, go vissza dolgozni.

14:00-kor vége a melónak, 14:10-kor indult a busz, 14:30-körül hazaértem, 3-kor ettem valamit.

16:00-17:00 között leedzettem (akkoriban még kezdő voltam, csak saját testsúllyal edzettem gyűrűn és hintaállványon), kajáltam túrót vagy tojást, és 8-kor mentem aludni, hogy tudjak aludni 8 órát, majd másnap ugyan ez elölről, csak nem minden nap volt edzés.


Ha kiszámolod, akkor meló alatt megettem 600g csirkét, 360g rizst és úgy 400g zöldséget, ami kb 1000ft., és egy nap kerestem ~4500ft-ot, tehát totál megérte :D


Ez tavaly nyáron volt, akkor még 16 voltam, azóta is a sport szerelmese vagyok, csak 10 kilóval nehezebb, mint akkor ;)


Amúgy mérnöknek tanulok, eszem ágában sincs gyárban leélni az életem :/


A lényeg, hogy kibírható, bár ez az 5 hét nekem is csak ízelítő volt.

2016. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!