Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kereshet egy személyi...

Mennyit kereshet egy személyi edző? Nekik ez a mindennapi munkájuk vagy csinálnak mást is ez mellett? Meglehet élni személyi edzéskedésből?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nevesebb testépítők simán megélnek belőle, az hogy egy kisvárosi edzőterembe egy felbérelt edző mennyit keres azt nem tudom de szerintem nem sokat
2016. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni bameg,hogy Magyarországra vonatkozik a kérdésem magyar testépítő személyi edzőkre :D
2016. márc. 23. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a gimnázium testneveléstanára személyi edző, az edzőteremben. ~3000 Ft/alkalom. A terem havi 5000 Ft. Nyilván nem él meg belőle, 1-2 ügyfele, ha van. ~30 000 fős város.
2016. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
2-4 ezer ft egy alkalom általában amit elkérnek az edzők. Ha van napi 6-7 embered, akkor megélsz belőle.
2016. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akihez én járok annak 40 embere van és havi 20e-t kér (természetesen csoportos az edzés). Az azért szép summa. Mondjuk ebből nyilván adózni is kell ( :P ) és valamennyit leadni a teremnek.
2016. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem csoportos edzőre lettem volna kíváncsi hanem személyi edzőre aki csak 1 adott ideig 1 emberrel foglalkozik ,de köszi,hogy leírtad az infót !
2016. márc. 23. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen olyat is vállalt, de rájött, hogy totálisan nem éri meg.


Egy részről, mert nagyon macerás összeszervezni, hogy ki hányra jön, késik, akkor keresztbe lesznek, stb...

Más részről az emberek többsége vagy korán reggel tud jönni vagy délután. Tudna tartani pár órát naponta max.

Harmadszor pedig egyszerre 3-6 ember szokott lenni a forgalmas időpontokban. Ennyi embert simán le lehet kezelni egyszerre és nem megy a minőség rovására.


És arról nem is beszélve, hogy én heti 4x járok általában, havi 16 alkalom. Ezt tuti nem fizetném ki 3,000-ével.

2016. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!