Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van, hogy a nehezen...

Mitől van, hogy a nehezen hízóknak alig van étvágya, a könnyen hízók meg meg tudnának enni egy "fél disznót" is akár?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy ektomorfnak szenvedés legyűrni a kaja mennyiséget, hogy hízzon, egy endormorfnak meg szenvedés visszafogni magát, hogy ne egyen annyit, hogy nagyon zsírosodjon. Miért nem fordítva van, hogy aki nehezen hízik annak nagy az étvágya, a könnyen hízóknak pedig kicsi?
2016. jún. 13. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
A múltkor felvilágosítottak itt, hogy nem létezik olyan, hogy "nehezen hízó" :D Aki nehezen hízik, az pont azért hízik nehezen, mert nincs akkora étvágya.
2016. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt rosszul vetted észre, mert én világ életemben fordítva láttam.

Az ektomorfok ehetnek amennyot csak akarnak, én meg rosszul vagyok a fele mennyiségtől is, mégis hízok...

2016. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én pont fordítva tapasztaltam, ektomorf ismerőseim el vannak egész nap 2 szalámis zsemlén meg 1 pohár kakaón, én pedig könnyen hízóként meg tudnám enni kaja után desszertnek a fél házat.
2016. jún. 13. 13:15
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Vagy az talán eszedbe se jut, hogy azok nem ektomorfok , hanem talán rohadt soványak, mivel két szendvicset zabálnak egész nap? Amúgy is hülyeség ez a skatulyázás. Akinek sokat kell enni az azért rinyál, akinek meg keveset az meg azért rinyál. Tökmindegy
2016. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Azért híznek neheen,mert nincs étvágyunk.Aki megkönnyen hízik,az sokat eszik.Szerintem ez evidens.Egyél kevesebbet,és akkor nem fogsz hízni.
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Legjobb haverom 1cm-el alacsonyabb nálam, én 85kg vagyok, ő 87kg...

Én 300gramm ch-val, 170fehérjével 90zsírral tömegelek, és így jön is a havi 1kg+

Ő 650gramm ch-val, 170fehérjével, 150gramm zsírral...


Kb ennyit erről, ő valóban nehezen hízó, akikről te beszélsz, ők meg csak kákabelüek...

2016. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Volt egy ektomorf haverom, az a srác két szalámis szendvicset evett, 7dl teát ivott és annyi vizet, amennyi belé fért. Ezt suliban.

Délután beszélgettünk skypon és éppen mondta, hogy ebédel, mondom jó, akkor nem zavarom, egyen csak. Azt mondta, nem gond, beszélhetünk ő úgyis lassan eszik. Konkrétan a gyerek délután kettőtől, négyig ebédelt. :D Egy tányér levest és valami másodikat. :D

Asszem akkor megértettem, hogy miért olyan vékonyka. :D


Én meg... ne is mond. Még a desszerthez is desszertet ennék... :\

Mellette meg olyan lusta is vagyok, hogy olyan hosszúak a szüneteim, hogy szünetet kell tartanom közben. xD

Jahaj... szánalmas az életem. :c

2016. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én könnyen hízónak minősülök, régen állandóan ettem, már gyerekkoromtól kezdve. Tipikus "pufi" vagyok. Eleve több zsír van a testemen mint másnak, jobban oda kell figyelni, mert könnyen zsírosodom még úgyis, ha nem eszek túl sokat. Mostanság már nem vagyok olyan nagy evő, elszoktattam magam tőle. Ilyen egyszerű.

Nehezen hízók meg alapból soványak, alkatilag kisebbek, eleve kevesebbet kell enni, szóval nehezebb átesni a ló túloldalára, mert megszokták, hogy esznek egy kisebb mennyiséget és jól elvannak így is. De ha izmot akar növelni, akkor meg sokat kéne ennyi, lehet, hogy a normál adag ötszörösét és persze, hogy nehéz legyűrni. De lehet fokozatosan is egyre több tápanyagot bevinni és akkor nincs hányinger meg telítettség érzés.

2016. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*enni
2016. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

eleve hülyeség ez az ektomorf, endomorf stb

[link]


de ha már ragaszkodunk ezekhez... ektomorf nem egyenlő sovány, mint ahogyan azt itt beállítjátok... nem az az ektomorf, aki azért sovány, mert nem eszik...

2016. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!