Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van, hogy a nehezen...

Mitől van, hogy a nehezen hízóknak alig van étvágya, a könnyen hízók meg meg tudnának enni egy "fél disznót" is akár?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy ektomorfnak szenvedés legyűrni a kaja mennyiséget, hogy hízzon, egy endormorfnak meg szenvedés visszafogni magát, hogy ne egyen annyit, hogy nagyon zsírosodjon. Miért nem fordítva van, hogy aki nehezen hízik annak nagy az étvágya, a könnyen hízóknak pedig kicsi?
2016. jún. 13. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam, de csak a lepontozásig jutottak a büdös parasztok :DD
2016. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Aki nehezen hízik, az pont azért hízik nehezen, mert nincs akkora étvágya."


Ez hülyeség, ismerek olyan gizdákat, akik zabálnak, mint az állat, többet mint egy dagadt, csak egyszerűen olyan gyors az anyagcseréjük, hogy még le se nyelték de már sza.rják is kifelé.

2016. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akad ilyen is a tizen/huszonévesek körében, de 30 felett azért egyre ritkább.
2016. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van mindenféle.

Én igazán nagyon nehezen s lassan hízom, deficitben ennem középméretű csoda, emiatt nehezen fogyok (stagnáló típusnak nevezem magam, ami kifejezi a lényeget. a súlytartó kalóriamennyiségem nagyon széles sávot ölel fel adott aktivitásnál), s nagyon könnyen, természetesen eszem sokat. Úgyhogy rám nem igaz a fenti.

Ahogy sok más emberre sem.


Attól még szerencsétlen dolog, hogy egyesek szálkásításkor sírnak, hogy képtelenek eleget enni (!), míg én tömegeléskor is óvatoskodni fogok a fő energiaforrásomat jelentő makrotápanyaggal.

2016. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ritkább a francokat..
2016. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak a saját környezetemből tudok kiindulni, a férfi családtagjaim és ismerőseim közül a legtöbben, akik vékonyak voltak 30 éves kor alatt, a kor előrehaladtával magukra szedtek jó néhány kilót, különösebb "erőfeszítés" nélkül.
2016. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!