Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtti durrantók közül...

Edzés előtti durrantók közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Nemrég kiprobáltam a redweilert ami nekem nagyon bejöt. Igazából most a biotech usa black blood al és a supernovaval szemezek. Vagy másik cégtől a musclepharm assault black, napalm vagy a the curse szerintetek melyik a legjobb de más termékről is szívesen hallanék.:)

#edzés #napalm #redweiler
2016. jún. 13. 14:05
 1/6 gumacsek ***** válasza:
Napalm.
2016. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Plutonium (dràga), 1.m.r, dymatize xpand xtreme, bsn no explode.
2016. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Muscle Pharm durrantoja nekem annyira edes volt, hogy megundorodtam tole es ki kellett dobnom.
2016. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Biotech Black Blood csalódás volt.Igaz jól bírom a koffeint,de az első 1-2 adagtól rosszul voltam,utána max 2-3 edzés ment vele jól,a többitől semmi.Supernovát használok jelenleg,szálkásítás mellett is nagyon jól pörget,nagyon érzem a hatását,ma fogom kb a 12.adagot inni!

BSN No.Xplode még nagyon jó,meg számomra még a Scitec Big Band is nagyon adta!

2016. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WIM válasza:
Csak a napalm precontest+ beta alanin
2018. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hetényi Pál válasza:

Big Bang 3.0

Pump ‘n’ go

Caliber pump

2019. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!