Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki eltudná linkelni nekem...

Valaki eltudná linkelni nekem ezt a "tanulmányt? "

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még talán pár hete volt, hogy amikor összehasonlították a heti egyszer, heti kétszer és heti háromszor edzés egy izomcsoportra. Nem emlékszem hogy pontosan ki, talán Heroldka volt az, aki linkelt egy facebookon található kis írást, mert egy grafikonnal és jó érvekkel elmagyarázta, hogy miért is jobb a heti többször edzés egy izomcsoporta a heti egy helyett. Ha jól emlékszem a fehérjeszintézisről szólt főleg, és hogy az közel 48-72 óráig áll fent edzés után, ezért naturálba sokat vesztünk azzal, ha csak heti egyszer edzünk egy izmot. Barátaimnak szeretném megmutatni, mert eléggé hitetlenkednek ezzel az állítással kapcsolatban. Előre is köszönöm!



2016. jún. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hitetlenkednek akkor szerinted fel fogják fogni? Nem kell őket meggyőzni, csinálják csak rosszul. Majd jönnek segget nyalni ha látják rajtad a változást.
2016. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, de ettől függetlenül még egy nagyon jól összeszedett cikkről van szó, és én szeretem ha úgy nyomósan alá bírom támasztani az érveimet :D
2016. jún. 15. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!