Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Butt wink probléma. Guggolás...

Butt wink probléma. Guggolás közben feltűnt, hogy ha túl mélyre megyek az alsó háti szakasz begörbül, viszont ha vízszintesig megyek nem érzem "jól" magam. Valami tipp, hogy csökkentsem a begörbülést?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy nem probléma ha nem okoz fájdalmat, valahol ellenkezőjét állították.A farizom feszítést és serleg guggolást írták megoldásként, nyújtást a farizom és hajlító esetében,de hiába feszítem és alkalmazom ezt a gyakorlatot úgy érzem nem javít a problémán.

#guggolás #guggolás technika
2016. jún. 17. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyújtás talán?
2016. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyújtani szoktam,de akkor többször fogok,köszi a tippet :)
2016. jún. 17. 11:29
 3/6 Szergej55 ***** válasza:
Ez valamennyire nálam is játszott, én a technikámon változtattam annyit, hogy szűkebbre vettem a terpeszt és sokkal inkább szétnyílok csípőből a mozdulat alján. Így nem kerül nagyon hátra a törzsem a mozgásban és könnyebb is normális mélységet elérnem.
2016. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ! Kipróbálom legközelebb :)
2016. jún. 17. 15:58
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Csak annyit ígérek, hogy egy ideig az újszerű mozgás miatt keményen fogsz lázasodni. :D
2016. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D hétfőn megtudom milyen érzés,de már izgatott vagyok :DDD
2016. jún. 18. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!