Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a rossz a szteroidban?

Mi a rossz a szteroidban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szteroidokról szeretnék kérdezni, én lenézem azokat az embereket általában akik használják, én sosem fogom. Sokat mondjuk nem is tudok a dologról, ezért lennék kiváncsi arra hogy Randy Orton ( pankrátor ) a minap olvastam, hogy ifjabb korában még amikor 21 éves volt szteroidozott, hogy "felfújtabb" legyen, de elméletileg "egézségügyi problémák" miatt abba kellet hagynia. Mi lehetett az például, értem én mi jelentkezhetett Ortonnál mint probléma ? Az érdekes az, hogy azóta is jól, sőt szerintem jobban is tartja a külsejét, szóval ezért furcsa nekem a dolog. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek gyógyszerek. Minden gyógyszer hatással van a szervezet működésére. Mint minden gyógyszernél lehetnek mellékhatások. Hogy ezek milyen súlyosak, az gyógyszer és egyénfüggő.
2016. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert Te nem használod, miért kell lenézni azt, akinek más a célja?
2016. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2016. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami szervi gond lehetett az oka.


Mi a rossz benne?

A fene tudja. Nekem semmi, mert én nem tolom. olyan téren én is lenézem, hogy az utcára meg a nagy semmire nyomják a cuccot, mert "legalább ki leszek gyúrva". Mintha jó lenne valamire, hogy nem 41-es a karod, hanem 46-os...


Még a versenyzők közül is nullának tartom azokat, akik amúgy sz**nak mindenbe, piti 3. osztályú versenyekre feltolják magukat és nyernek.


Ugyanakkor az, aki komoly versenyző és a kajáját is tartja meg látszik rajta, hogy ő ebben alkotni akar valamit, azt nem nézem le. De csak azért, mert az olyan embernek már alapból megvannak a képességei a jó eredményekhez (genetika) és másként esélye sincs a nagyok között.

2016. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt a tesztoszteron mersekelt potlasa akkor a bevitt nagy mennyisegu teszto a szervezet ellen dolgozik. Onpusztito. Mint a cigi vagy az alkohol, ugyanugy a dozis nagysaga es a hasznalat ideje aranyosan roviditi az eletet vagy az egeszseget. Maj, vese, sziv, here, errendszer, mentalis fuggoseg, izuletek. Vannak enyhebb es karosabb vegyuletek. Akik fuggok azok trukkoznek, hogy azert ne sorvadjon el teljesen a herejuk, de ok is csak azt tudjak kivedeni a helyreallitassal, hogy ne essen le 0%-ra a sajat hormontermelesuk.. Az emlitett pankratort nem ismerem, de valoszinu, hogy mas kemiat hasznal azert tartja ugy vagy jobban magat. pl. lehet novekedesi hormont enyhebb kokszal.
2016. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abban semmi, csak a mellékhatásai a rosszak.
2016. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!