Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy csili-vili fitnesz terembe...

Egy csili-vili fitnesz teremben vannak elég guggoló keretek, fekvenyomó padok, súlyok, rudak stb?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tempelfit 2.
2016. jún. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, én cutlerbe járok, van kb 6 fekvenyomópad, meg kb 6 keret, és általában üres, mert inkább mindenki gépeket használ. súlyból rengeteg van, több száz 20 kilós tárcsa, szóval azzal nem lesz gond, és rudak is, minden féle, francia, fix rúd, egyenes, erőemelő rúd, trapézrúd, stb stb
2016. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, voltam párban és hely is volt mindig.

Olcsóbb termekben van probléma. Főleg fekpadokat meg guggoló kereteket fogják be. Utóbbit bicepszezésre...

2016. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy jobb esetben döntött törzsű evezéshez, mert túl bonyolult lenne a földről elemelni hozzá a súlyt :D
2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
temlefit egy rakás szr, homokosok járnak oda meg ilyen metroszexuális szrok. Egyszer vettem egy havi bérletet, lementem futni egy órát mert szr idő volt, (elég jó temóba szoktam futni, 12-14es km/h) és kb ufónak néztek, mert mindenki csak tötyögni szokott azokon a gépeken. Súlyok tekintetébe is elég gyenge szr. De eddzeni lehet, ha el tudsz vonatkoztatni a környezettől.
2016. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott még nem jártam, de mindig megnézem, hogy van-e guggolókeret és hogy van-e egykezes szett legalább 45 kilóig.

Ha ezek megvannak, akkor oké.

2016. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!