Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 15 évesen 130 kg-ot nyomok...

Ha 15 évesen 130 kg-ot nyomok ki fekve az jónak számít? A teremben főleg fekvenyomok, ha idősebb leszek fekvenyomó versenyre szeretnék járni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó eredmény.
2014. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó eredmény.
2014. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is simerek ilyen adotsagu sracokat.Ugye vagy teny es valo.De ha versenyszeruen akarod nyomni akkor gyujts sok penzt mert fog kelleni a sok tesztoszterin injekciokra+hormon keszitmenykere.

De 15 evesen 130 az szep:)Jo az adottsagod:)

2014. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szépnek számít de nagyon. Ahova én járok terembe, csomó bohóc van ott. Felpakolnak 100 kg-ot aztán kinyomják 4x és elvannak, mintha kitudja mit csináltak volna.


Én lazán 90-100 kg-al szérizágatok, nem keménykedek, hogy most lássa más mennyivel bírok. De menne e fölött is.


Főleg, hogy 15 éves vagy szép jövő áll előtted.


Én lemondta a versenyekről, mindenhol koksz és teljesítménynövelők mennek és nem akarok az ördögi körbe belépni, csak így lehet érvényesülni, ha valami komolyabb terveid vannak.

2014. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rakj már fel a kedvünkért egy képet, már rendesen kiváncsi lettem. (elhiszem amúgy, hogy annyival nyomsz, csak kiváncsi vagyok)
2014. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerek egy 17 éves srácot, 200 fölött nyom!

eb junior bajnok!

az már elég jó eredmény!

17 évesen többel szériázik fekvenyomásban mint amit én egyszer is kitudnék nyomni!

a mai gyógyszeripar sokra képes!

2014. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó eredmény.Mennyi ideje edzel?Én ismerek olyanokat,akik már 3-4 éve edzenek,de nem nyomnak ennyit.A felhúzást és a guggolást is szoktad csinálni?Az mennyi?
2014. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!