Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Applikáció segítségével kockahas?

Applikáció segítségével kockahas?

Figyelt kérdés
Nos az lenne hogy én egy 14 éves fiú lennék elég vékony és nem nagyon szeretnék semmiféle kúrát követni mert akármit eszek,meg akármennyit,nem látszik meg rajtam.Találtam több Google Playes appot ami ilyen kockahasat formál ha az alkalmazás utasításait követed.Én elkezdtem használni és látszik az eredmény hogy valami domborodik ki.Meg internetről néztem további gyakorlatokat pl YouTubon hogy a karomra is erősítsek és nagy bicepszem legyen.Szerintetek folytassam?Mi a véleményetek ezekről az appokról?Van valami veszélye?Mivel vékony gyerek vagyok nem fog kinézni hülyén rajtam a sok izom?Előre is köszi:)
2016. jún. 27. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban még sajnos nincs meg a megfelelő képzettség az önálló edzéshez. Nagyon fontos, hogy valaki figyeljen rád, hogy ne rosszul tanuld meg a gyakorlatokat.


Keress valamilyen edzést- legyen az súlyemelés, kajakozás, küzdősport etcetetc.

2016. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel vékony gyerek vagyok nem fog kinézni hülyén rajtam a sok izom"


Attól nem kell félned!

2016. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gumacsek ***** válasza:
70%

Megértem,hogy fiatal vagy,de akkor is .


ANYÁM BOROGASS

2016. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
"akármit eszek,meg akármennyit,nem látszik meg rajtam" tipikus buta ember
2016. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 14 évest felesleges b*szogatni, mert butaságokat írt, a legtöbbször nála min. 2-3x idősebb emberek sem sokkal tájékozottabbak a témában.


Kérdező, neked az alapokhoz javaslom a Sárga kapszula című könyvet, illetve a Fegyencedzés című könyvet (a börtönös sztorit és a szerző testépítésről alkotott véleményét nem kell túl komolyan venni), ennyi idősen tökéletes lesz neked a saját testsúlyos edzés.

2016. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aki értelmesen és segítőkészen válaszolt?Megpróbálom betartani a tanácsokat!:)
2016. jún. 27. 12:05
 7/7 kovpet ***** válasza:

Azért azt az apróságot megoszthattad volna, hogy pontosan miket csináltál az app iránymutatása alapján :)

A fent javasolt könyveket meg tényleg olvasd el, elég jó összefoglaló arról, hogy hogyan működnek a dolgok.

A Fegyencedzésben a rizsát nem hogy ne vedd túl komolyan, hanem az konkrétan marhaság, el ne hidd egy szavát sem. De a gyakorlatok nagyon jók, azokat érdemes csinálni, ahogy le vannak írva.

2016. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!