Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kura kétharmadában...

Stanazolol kura kétharmadában vagyok és vetem egy TGH (ízesített) (300 g) terméket és hogy ez a stanával együtt mit művel szóval van értelme vagy inkább stana kúra után?

Figyelt kérdés
TGH terméket ami lényegében Tesztoszteron, növekedés- és hormonszintézis támogatás DAA, AMINO KOMPLEX, FEJLETT KARNITINEK ÉS VITAMINOK

2016. jún. 28. 19:05
 1/10 zyzz.ae ***** válasza:
Semmit nem művel ... Stana megy egyedül ?
2016. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen meg sok legális mellé a kratin kura a vitargó stb
2016. jún. 28. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Rég jártam erre...
2016. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a kúrád? Mennyit szedsz belőle egy nap?
2016. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 clint ***** válasza:

Az egyik a természetes tesztoszteront optimalizálja, a másik meg külsőleg visz be.

Mindha benzint vennél egy gázolajos kocsiba amibe amúgy tele a tank.

2016. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy kémiailag valami teszt vagy valami érdekelne hogy vajon mi megy végbe ilyen esetben amit irtál hogy az egyik külsős bevitel a másik meg a sajátot hivatott emelni érdekes dolognak tartom de lehet hogy várok a kura végéig a tgh val kb 16. án ér véget ugyis
2016. jún. 29. 21:06
 7/10 clint ***** válasza:

Nem tudok kémiai tesztet mutatni, inkább úgy mondanám hogy egyértelmü.

A stanazol (ami valszeg nem is stanazol), egyfajta külsőleg bevitt hormon. A tgh meg egy aminósav komplex ami segítí a sajátodat, ami lehet felesleges is, ha fiatal vagy.

2016. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30 multam pár éve ugyhogy nem hiném hogy felesleges
2016. júl. 2. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tablettásat vettél és gondolom hogy abból is a legsz@rabb LA pharma-t akkor csak gratulálni tudok, biztos, hogy methyl vagy metha van benne! Aki fél a tűtől az minek akar koxolni?
2016. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 clint ***** válasza:
Sajnos az sb labos és az alphás is methiles. Az la pharmába sokszor clenbuterolt is raknak a mellékhatások alapján.
2016. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!