Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelni szeretnék most...

Tömegelni szeretnék most vettem egy (2,89) Jumbo-t! és mellé egy 100% Whey Proteint és egy Mega Daily One-t. Hogyan szedjem őket? Milyen adagmennyiséget? (Adagolókanállal)

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 10:03
 1/7 likebike ***** válasza:

1.Most büszke vagy magadra,.ert vettél egy Jumbot?Elég lett volna csak az utóbbi kettő,a jumbo egy drága cukorhegy.

2.Használati utasítás a csomagoláson....Viszont előre látom,hogy te csak úgy vaktában,0 tudás nélkül vetted meg ezeket.Étrend kéne,aztán esetleg kiegészítő,ha nincsenek meg a makróid.A multivitamin az alap dolog.

2016. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Étrend már rég meg van. 2. Elértem egy bizonyos szintet étrendkiegészitők nélkül. 3.Csak tanácsot kértem és már több mint 2 éve benne vagyok a szakmában szóval kérlek...
2016. jún. 29. 21:48
 3/7 likebike ***** válasza:

1.Ha lenne jó étrended,akkor nem kéne fehérje,csak multivitamin,nemhogy tömegnövelő.

2.Két éve edzesz és nem tudod,hogy a tömegnövelő egy rakás sz*r,csak pénzkidobás?Meg ha megvannak a makróid,akkor nem kell tápkieg,csak vitamin?

3.A szinted nem fog változni attól,hogy megiszol egy turmixot edzés után.Elértél egy formát normál kajával,ha tápkieget veszel,kb.semmi nem fog megváltozni,HA jó étrended van

Azért ne röhögtesd ki már magad,kérlek.Olvass még egy kicsit,a te érdekedben mondom.

2016. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 likebike ***** válasza:
Na jó,bocsi,egy kicsit elragadtattam magam.Ha megvan az étrend és be tudsz vinni minden makrót szilárd kajából,akkor nem kell tápkieg.A tömegnövelő végképp nem kell,fehérje az akkor kell,ha nem viszel be elég fehérjét.Multivitamin az az alap dolog,ezen ne spórolj.Minden ott van a csomagoláson,szavatossági idő,a jumboba és a scitecbe van az adagolókanál,azzal kimérheted,mennyi kell neked,a tápanyagtáblázatból pedig leolvasod a mennyiséget,az adag szerint.
2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmibaj megesik. Köszönöm,az étrend néha kicsit összedől,mert azért kicsit néha nehéz ez az egész és emiatt tolok fehérjét mellé,mert van,hogy a fehérjés kaja kimarad. A tömegnövelő meg azért kellet,mert csak 65kg vagyok és ha most étrend mellet tolok egy kis pluszt akkor gondoltam,hátha lassan feljönnek majd a kg-k.
2016. jún. 30. 16:23
 6/7 likebike ***** válasza:
A fehérje az nem gond,ha kiegészítésnek van.A tömegnövelővel az a bajom,hogy minimális a fehérjetartalma,a ch része pedig 80%-ban cukor.Tudom,a kalóriák miatt kell,de ha elfogy a jumbo,akkor például földimogyoróból is bevihetsz sokat,100g 610 kcal.Ameddig tart,csak edzés után igyad,hogy az inzulinszintedet ne ugráltasd.Fehérje pedig mehet,amikor kell,a napi bevitel számít.
2016. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 1. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!