Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék, hiába...

Izmosodni szeretnék, hiába tornázok nem érem el azt az izom szintet amilyet szeretnék, gondoltam szedek fehérjeport ehhez mit szóltok? (L/21)

Figyelt kérdés
Proteín Casein 100 % 1818 g ?

2016. jún. 30. 12:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
+BOX hobbi
2016. júl. 1. 00:31
 12/19 anonim ***** válasza:
totál rosszúl edzel. alacosny ismétléssel kell, 6 és 10 között, nagy súllyal, és SOK pihenéssel, akár 3-5 percel. a kevés pihenéstől nem hogy jobban, hanem kevésbé izmosodsz.
2016. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ó köszönöm ezt nem tudtam :O azt hittem jó ez így
2016. júl. 1. 00:36
 14/19 anonim ***** válasza:

a magas ismétlés és alacsony súly és pihenés inkább állóképességet és funkcionális erőt ad, küzdősportosok vagy kosarasok szoktak igy edzeni. ezzel azt éred el, hogy kitartóbb leszel, de ha megnézel egy tornászt, vagy kosarast, nem izmos. egyszerü példa a rövid és a hosszútáv futók. a hosszútáv: kis terhelés sokszor, mivel sokszor lép, de kis erőt fejt ki, nem fut gyorsan, röviddtáv: nagy terhelés kevésszer, mivel keveset lép, de azt nagy erőből, gyorsan. itt a kép:


[link]

2016. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi
2016. júl. 1. 00:44
 16/19 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban nem leszel olyan. Abban a nőben van némi cucc. Naturálban nincs ilyen vállizom nőknél.
2016. júl. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szóval csak egy gyakorlatot csinálsz? nem értelek. Ezért kértem, hogy írd le, hogy milyen gyakorlatokat csinálsz :) Mert rengeteg van belőlük, és egyértelműen nem csak egyet kell csinálni.
2016. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

bemelegítés box zsák püfölés :D majd fekve az a 30kg, ez után pihenéssel mellező gépen(kis súlyokkal többet)

hasprés 300 de nem kötöm össze a vál,hát edzésekkel..Egy kis probléma az hogy már fáj a bal vállam : / lehet valamit rosszul csinálok, közelemben senki nem ért úgy hozzá ahogy kellene

2016. júl. 1. 10:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Te magad írtad, kérdező, hogy a kaja nincs rendben, azzal lesz itt a gond elsősorban, nem az edzéssel.
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!