Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elszántság és a protein...

Az elszántság és a protein megvan. Hogyan tovább? 19L

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tetszsik az alakom, kicsit löttyedt,de azért nagyon vékony vagyok. Szép formás testet szeretnék, viszont nehezen hízó vagyok.

Elhatároztam,hogy edzeni fogok, vettem tejsavó fehérjét.

Hogyan tovább? Hogyan számoljam ki hogy miből mennyit kell ennem, illetve hogy ebből is naponta vagy edzésenként mennyit kell meginnom?

Nagyon sokat jelentene,ha lenne itt egy kedves válaszadó, aki leírná,hogy a fehérjékből és kajákból mennyit kéne, illetve mikor milyen edzést csináljak! Itthon tudok csak, súlyokkal.

175 cm 55 kg vagyok.


2016. jún. 30. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek mindenképpen olvasd el a Sárga kapszula ingyenesen letölthető könyvet. Minden benne van, amit tudnod kell.
2016. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című könyv elolvasását ajánlom figyelmedbe.
2016. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor kifogom tudni számolni majd,hogy mikor mennyit kell edzeni és enni?

2016. jún. 30. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Protein megvan xddd

Amugy kajat megtudod a sárga kapszulaval, edzes tervről meg olvasgatni kene builderen vagy személyi edzővel íratni egyet (masodik lenne a legjobb főleg ha meg is mutatja egy edzes alkalmával hogy hogyan csinald)

2016. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hízásnál az izomnövelésre gondolsz, vélem nem zsírt szeretnél növelni.

Ne bonyolítsd túl, szerintem annyira nem kell mikro grammozni.

Ha minőségi szénhidrátot eszel reggel, sovány húst, halat, sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány tejterméket és mellette rendszeresen mozogsz, meg fog látszani az eredménye.

Nyilván kerülni kell a cukrot, a fehér lisztből készült dolgokat, a krumplit ritkán, rizst lehet.

Otthon tornázol esetleg ajánlanám Péntek Enikő dvd-jeit. Youtubon is letöltheted, saját súlyos, kardio-intervall edzés.

Súlyzós edzést a folyamatos súlynövelés miatt inkább edzőteremben jó csinálni. Jó még Rubint Réka Angyalok DVD-je (az fent van youtub-on) ha alapok hiányoznak Béres Alexandrát ajánlom, mert Ő mindent mond, hangsúlyt helyezve a gyakorlatos helyességére. Később érdemes váltogatni, hogy ne legyen monoton.

2016. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.


Amúgy itt vannak linkek, ha sok lenne a sárga kapszula elsőre:


[link]

2016. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

A hízást arra értettem, hogy régebb úgy próbáltam formásodni,hogy sokat ettem,hátha meghízok kicsit.

De hiába ettem sokat,amitől más már duci ,rajtam nem látszott meg sosem.

Azt olvastam, hogy ha nem hízok az ilyen kajáktól, akkor az edzéseknél sem kell megvonnom magamtól őket.(pl a fehér lisztet és a krumplit is szeretem, csokit stb) Ha elegendő fehérjét is beviszek,amiből épülni fog az izom.

Ez igaz? Tehát ha nem hízok(zsírban) a kajától, akkor is megkell vonnom magamtól?

2016. jún. 30. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor Péntek Enikőt és Rubint Rékát messzire elkerülöd, és rendesen nagy súlyokkal kezdesz edzeni. Alap átmozgató edzéstervet találsz a builderen . Azzal kéne kezdeni. A sárga kapszulában van egy rész a testkompozíció váltásról, ajánlom megfontolásra. A kaját úgy lődd be, hogy fejlődj, de ne nagyon zsírosodj. A könyvben benne van, de ilyen genetikával nem lesz nehéz:) Kezdőként fejlődni fogsz ígyis úgyis nyugi. Én hasonló paraméterekkel indultam anno, három hónap múlva már nem ismertek rám.

Hajrá! :)

2016. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :D Remélem jó lesz!:)
2016. júl. 4. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!