Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport vegyek?

Milyen fehérjeport vegyek?

Figyelt kérdés

Edzek, erősítek már egy ideje intenzívebben is, de soha nem szedtem még ilyesmiket, viszont olvastam meg mondták is többen, hogy ez hasznos lehet az izmok építésében, ezért gondoltam, kipróbálom.

Körülnéztem már, de egyszerűen nem tudom, hogy döntsek. Milyen fehérjeport lenne érdemes vennem, nektek mi vált be?

Ami fontos lenne számomra:

-még fogyni szeretnék 2-3 kg-ot mellette

-ne legyen nagyon drága

-viszonylag jó íze legyen

-ne tartalmazzon glutént (de ennek én majd utánajárok)

-továbbá mivel nő vagyok, nem szeretnék egy izompacsirta lenni, csak szép, formás, feszes izmokat szeretnék

Köszönöm a segítségeket előre is!

23/N



2016. jún. 30. 18:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez is sokat számít, úgyhogy leírom:

-58 kg, 165 cm vagyok

-viszonylag jó az alakom, de van rajtam egy kis súlyfelesleg, amit izommá szeretnék "áttornázni" :D

-néha kardiozok, gyakrabban pedig: lábemelések, fekvők, guggolások, súlyzózások, stb; ritkábban kondigéppel is kondizok.

2016. jún. 30. 18:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj soha nem leszel izompacsirta még ha csúcs szuper genetikád is van. Megfelelő étrend kell és az mellé lehet venni fehérjeport. A fehérjepor önmagában semmit sem ér. Olvasd el a Sárgakapszula c. kis könyvet(google, letöltöd)
2016. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cortez70 ***** válasza:

Nem egy tápkieg számít, hanem az egész napi össz kajabevitel. Ha megvan szilárd kajából is a napi fehérjebeviteled (kb 2g x ttkg), akkor nem kell por. De ez egy jó protein, csak hogy ne legyen gond, hogy nem írtunk: MHN whey, 3kg 10 ezer ft.

Látványosan izmos meg sosem leszel kox nélkül, szóval ne aggódj. Egy nő huszadannyi tesztót termel, mint egy férfi. Ha akarnál se, tudnál izompacsirta lenni, még egy férfi sem lesz túl izmos naturálban.

2016. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lol nem leszel izompacsirta sőt semmi se lesz belőled ha nem olvasol komolyabban utana az etkezesnek edzesnek és ilyen tevhitekben elsz
2016. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen feherjet veszel ha az etrend nincs rendben
2016. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És honnan a francból veszitek, hogy nem figyelek az étkezésre?

Utánaolvastam, és nem mellesleg azért tettem fel a kérdést, hogy még többet megtudjak róla, továbbá mert érdekelt, nektek mi vált be.

De nagyon menők vagytok, hogy ide tudtatok bökni egy ilyen "választ", kösz. :D

Szerintem izmosabb vagyok már most nálatok, nektek csak a szátok nagy... így szokott ez lenni.

2016. júl. 1. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Mégis mi bajod van kérdező? Segítő szándékkal írták az étrendet, mert ha már olyanokat írsz hogy fehérjepor mellett akarsz 2-3kg fogyni akkor nem úgy tűnik mintha az alapismeretek meglennének. Mintha azt mondanád hogy csirkemellezés mellett azért szeretnél fogyni pár kg-t.

Zárójelben megjegyzem, a válaszadók között akik írtak neked, akad olyan akinek a karja vastagabb mint a combod, szóval ne szólj le senkit ismeretlenül.

2016. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, én mikor lefogytam 8 kg-ot, egyáltalán nem figyeltem, mit eszek, azon kívül, hogy csirkét ettem legtöbbször. Nemrég jutottam el arra a pontra, hogy szeretnék figyelni a táplálkozásra is kicsit.

Szóval nem értem, miért mondod, hogy csirke mellett nem lehet fogyni. :D

Nem a kérdésre válaszoltak, ha segítő szándékkal írták, akkor szebben fogalmazzanak, mert nekem nem ez jött le belőle.

Ja... és miért hülyeség, hogy fehérjepor mellett fogyni szeretnék? Azt gondolod, hogy nem lehet fogyni mellette? Értem én, hogy az segít az izomépítésben és az izom nehezebb, mint a zsír, de ettől még lehet fogyni mellette 2 kg-ot én úgy gondolom.

2016. júl. 1. 00:34
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Segíteni akartunk, nem értem a hisztit. MEg hogy izmosabb vagy nálunk az vicc. 45 éves vagyok és 30 éve edzem. Szerinted izmosabb vagy? Most komolyan ezzel támadsz minket a segítő válaszért? Beszarás mi megy itt.
2016. júl. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi ez a hiszti. Segítő válaszokat írtunk. Amúgy is férfiak vagyunk szóval alapjáraton több izom van rajtunk mint egy nőn. De ne is az legyen a szemed előtt hogy jobb legyél ennél annál hanem magadért csináld.

"Utánaolvastam" aha. "de van rajtam egy kis súlyfelesleg, amit izommá szeretnék "áttornázni" :D " és értelmezted is azt amit olvastál?

2016. júl. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!