Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mutatni egy naturál...

Tudtok mutatni egy naturál felkart?

Figyelt kérdés
Lehetőleg sajátot, de másé is jó. Ami nem rom szálkás, lehet 15-17% testzsír mellett is csak, jó nagynak tűnjön ?

2016. júl. 1. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
2016. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Herold mekkora a kerülete a felkarodnak ? Nagyon brutál :)) Ha ez naturál, akkor te vagy a példaképem :)
2016. júl. 1. 23:13
 3/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ja hát az enyém nem tűnik nagynak, szóval nem kapsz képet. :DD
2016. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

fél órája végeztem tricepsz / váll edzéssel, szóval nem mondom hogy hideg izom, de bedurrantnak sem mondanám, igy 43-as. amúgy még az is rádob sokat, hogy mellé alacsony vagyok, úgy 168 centi kb... am igen, naturál, és 2 éve edzem.


am köszi, ilyen szépet ezen az oldalon még sosem mondott nekem senki :DD

2016. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokat csinálsz vállra és tricepszre ? Lenyűgöző felkar szerintem naturálban...
2016. júl. 2. 00:38
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

hát el kell hogy szomoritsalak, de....

kar: váltott bicepszezés egykezessel forgatás nélkül, franciarudas bicepszezés, mind a kettő sima hagyományos "curl"

váll: vállból nyomás két egykezes súlyzóval és oldalemelés egykezessel, plusz hát napon előre dőlt oldalemelés hátsó deltára. ennyi.

2016. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
én annak a hive vagyok, hogy a sok sok gyakorlat közül válassz ki egyet vagy kettőt, amit a legjobban érzel, amivel a legjobban letudod terhelni az izmot és ami a legjobb az izületeidnek és inaidnak, és abból csinálj 5-10 sorozatot. nyilván ha 1 gyakorlatot választasz, akkor 8-10 között, ha kettőt akkor mindkettőből olyan 4-5 sorozat. nagy súlyokat használok, alacsony ismétléssel, 4-8 között, melegitésen kivül sosem megyek ezek főlé.
2016. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
ja hogy tricepsz volt a kérdés, bocsi. arra felső csigás letolást csinálok, szük fogással, háromszög alakú fogangyúval.
2016. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kitartást, jó irányba haladsz nagyon ;)
2016. júl. 2. 00:47
 10/14 anonim ***** válasza:

köszi, neked is hajrá :))


a lepontozónak meg hallgatom a panaszát!

2016. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!