Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mutatni légyszives...

Tudtok mutatni légyszives féléves-éves body transformation képeket? Lehet naturál is, vagy olyan is ami nem az!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sok olyan van állítólag ami nem igazi!


És remélem tényleg igaz az, hogy aki elkezdte, és meglátta az első formaváltozást magán, megtudta szeretni az edzést!? :D



2015. márc. 7. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:

pl ez igaz lehet ??? szedett valami mellé ?


[link]


gondolom edzés közbe aki teltebb annál előszőr csak a zsír ég el, azzal együt nem jön izom gondolom

2015. márc. 7. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, nincs szálkásítás és izmosodás egyszerre. 50 nap meg semmi, egy hónapig a kezdőknek csak átmozgató edzést szabadna csinálni, az meg nem elég intenzív.


Tessék, itt az enyém (naturál)


[link]

2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 - palilaci - ***** válasza:

182 cm jelenleg 87-90kg vagyok. A képen 87 körül. Az elsőn pedig 78 kg voltam. Régebben is edzettem pár hónapot csak étrend nélkül és nyáron abbahagytam ami miatt felszedtem pár kg minőségi zsírt. Most tömeget növelek:

[link]

2015. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 - palilaci - ***** válasza:
StephSteph alapból jól nézett ki szóval ő nem ér :D
2015. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Steph már egy jó alappal rendelkezett szóval tényleg nem ér. :D De am. szép munka.
2015. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!