Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónapos nyári edzés?

2 hónapos nyári edzés?

Figyelt kérdés
Üdv. mindenkinek.Az alábbi dologról szeretném kikérni a véleményeteket.19/f vagyok és elhatároztam, hogy ezt a nyári 2 hónapot annak szentelem, hogy átformáljam a testem amennyire ez csak lehetséges.Utána is folytatnám, csak mivel diákmunka mellett nincs egyéb elfoglaltsűágom, minden adott ahhoz, hogy teljes odafigyeléssel és odaadással tudjam végezni az edzéseket.Jelenleg 82kg vagyok és 178 centi.Nem egy vészes arány, de nem érzem jól magamat a bőrömben.A genetikám jó, széles vállaim vannak és korábban edzettem már, szóval van rajtam némi izom.A célom az, hogy a 2 hónap alatt (még ha nyáron nem is tömegelni szoktak tudom) kihozzam magamból a maximumot.Mindenekelőtt persze nincs módom arra, hogy 100%-osan kielégítsem ennek a táplálékkiegészítő, és táplálkozási vonzatát.Minden nap tudok csirkemellett fogyasztani persze, és 100% milk complex-em, mega glutaminom van itthon ami szerintem már egy jó alap de nem tudok + tápkieget venni.Csak most jött rendbe a vállam és most kezdhetek újra edzeni.Lehet hogy az alábbi hülye kérdés, de szeretnék érdeklődni afelől, hogyha én most elkezdek edzeni, a kajámra (ami eddig horror volt) teljesen odafigyelek és nem viszek be semmi + cukrot, zsírt a szervezetembe amennyire csak van módom rá, az izom növelése mellett fogok fogyni is felesleg szempontjából?Tudom, hogy izmot építeni és zsírt veszteni nem lehet egyszerre, de ha hirtelen nagy testmozgást végzek és odafigyelek a táplálkozásra, logikátlanul hangzik hogy amíg némi izom feljön, az a felesleg ami rajtam van meg se moccan.Szóval afelől érdeklődnék, hogy köztes napokon elmehetek e kocogni hogy a felesleget elveszítsem, vagy azt nem szabad az izom építés szempontjából? Elhiszem hogy ezek nagyon alapok, és sokan a fejüket fogják de tüzetesebben nincs ebben tapasztalatom.Minden kritikát és építőjellegű hozzászólást elfogadok.Előre is köszönöm. :)

2016. júl. 1. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz doppingszereket használni, akkor kb 4-6 évig kell edzeni, hogy egy valamirevaló tömeget összehozz, amit érdemes lepucolni, szóval... lehet ez a 2 hónap kevés :P
2016. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként ez alatt a 2 hónap alatt mondjuk feljöhet 2 kiló izom, és ledobhatsz úgy 6-7 kiló zsírt, nagy változásra ne számíts, szálkásabb lehetsz.
2016. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 likebike ***** válasza:

Glutamin az még nem kell,szóval felesleges azt használnod,nem csinál semmit.Zsírt is be kell vigyél,naponta 80g-ot.Futni mehetsz,nem kardió kell,hanem aerob(140-nél ne legyen nagyobb a pulzusod).Több tápkieg nem is szükséges,ha megvan a fehérjebeviteled(150-160g),akkor az a 100% milk complex sem kell.Szilárd kajából,ha megvannak a makróid,akkor csak egy kiegészítő kell:a multivitamin.Ezt FELTÉTLENÜL szerezd be,meglátod,jót tesz neked.

Ja és a zsírbevitelt fedezheted az alábbiakból:lenmagolaj,olajos magvak.2 hónal viszont tényleg kevés lesz,mivel már edzettél,lehet nem fogsz fejlődni olyan hamar,szóval türelem.

2016. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2016. júl. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!