Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 éve edzek ebből két éve...

3 éve edzek ebből két éve fehérjeport is iszok kreatin mehet?

Figyelt kérdés
Igazából 3 napja kezdtem el megint 2 hónap kihagyás után eléggé vissza is estem. A csirkemell megy, de csak zöldséggel, rizst nem szeretem, se a krumplit. Chnak zabpelyhet szoktam vagy valami pékárut (tudom rossz de néha muszáj) az lenne a kérdésem, hogy mehet e a kreatin most?

2016. júl. 2. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
En csak 👌Belott kajaval ajanlanam
2016. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Mehet, de 3 év edzéssel hogyhogy nem értesz hozzá semennyire?
2016. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom mennyire meg hogy edzettél, ha 3 év után itt tartasz
2016. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmm az a helyzet, hogy életemben nem szedtem kreatint. És a kérdés az, hogy most mehet e, hogy visszafejlődtem két hónap alatt. Ha nem lenne a két hónap szünet nem írnám ki a kérdést. De igazatok van gáz, hogy ezen az oldalon segítséget kértem. Na szép naapot.
2016. júl. 3. 00:07
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
Az a gáz, hogy megsértődsz, mint egy 10 éves kislány. Választ meg kaptál töki, szóval nincs miért hisztizni. :)
2016. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ki sértődött meg? Inkább bosszantó, hogy egy normális kérdésre nem tudtok válaszolni :)
2016. júl. 3. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
a kreatin tudod mi? nem egy varázsszer, és nem is fogsz kétszer akkora lenni tőle, sőt, az étel amit eszel, abban is van kreatin, sőt, a szervezeted is állit elő. menjen napi 5 gramm, aztán kész, de nem fogsz észreveni ugrásszerü változást.
2016. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Kaptál választ kisgyerek. Írtam, hogy mehet. Mit nem értesz ezen?
2016. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bosszantó az hogy 3 ev edzes utan fogalmad sincs az egészről. Ch val mi lesz az nem kell az izmosodashoz? Vicc vagy
2016. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!