Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Norbi napi fél kilót szálkásod...

Norbi napi fél kilót szálkásodik! Miért nem tud erről még a világ? :D

Figyelt kérdés

[link]


Hihetetlen. Amíg ilyeneket engednek, hogy így átverjék az embereket, soha nem fog leállni a hülye kérdések özöne szerintem... Persze a hozzászólásokban meg mindenki boldog, hogy végre ilyen is van, meg még a kisgyerekének is ezt fogja adni vacsorára...hadd szálkásodjon az is. :D


Mindjárt elhiszem én is! :D


2016. júl. 4. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rádaásul tejjel issza... :D
2016. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vannak olyan hulyek akik elhiszik neki????😭😭😭
2016. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És még ő lázad, hogy átverik az embereket a kajákkal...
2016. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a kemény az, hogy módosított a kép leírása, eredetileg a mozgást bele se írta. Aztán később jutott eszébe, hogy lehet úgy már túl durva lenne a csodamódszer és nem túl hihető, hogy még mozogni se kell a "napi fél kiló szálkásodáshoz"...
2016. júl. 4. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
pedig de jó lenne, egy hét alatt leszálkásítanék :D
2016. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

S azt is megtudhatjuk, hogy a barackban nincs cukor... Persze a cukor nagyon szűken is értelmezhető, de a fruktózt és a glükózt nem tudom nem cukornak tekinteni...


Iszonyat fárasztó egyébként, az ilyeneket miért nem lehet pofánvágni egy péklapáttal? Nem szeretem a dezinformációt és az idióta elképzelések terjesztését...

2016. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul zsíros tej, fél barack. :D Miért pont fél? Hova tegyem a másik felét? Ha ennyit iszik valaki vacsora lehet, hogy fogyni fog, az egészség az már más kérdés.
2016. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Én tuti éheznék és elromlana a pihenésem, ha csak innék vacsorára, jegyzem meg. Persze akinek elég inni, annak sem ez az ideális, azt azért látjuk... De az ilyen csodálatos termékek ajánlgatásakor mindig nagy ívben figyelmen kívül helyezik, hogy az emberek sokfélék.

Mellesleg a barackok is. A napokban ettem 15 és 60 grammos barackot is. A fél barack szerintem ilyen "ehetsz finom gyümölcsöt, mert ez élvezetes módszer és nem szigorú, de nem egy egészet, nehogy megijedj a sok cukortól". Bár nem állítom, hogy sejtem, milyen a célközönség agyműködése.

2016. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
elmegyek wc-re, aztan en is egy fél kilot szalkasodok 5perc alatt :D
2016. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én az előbb is szörnyülködtem egy sort. Valaki szerint remek találmány, mert reggel megitta, és legközelebb délután négykor evett erőszakkal egy kis húst és zöldséget. Aztán meg este ivott mégegyet oszt csá ez volt a napi étkezés. Utána meg majd beír ide egy kérdést, hogy neki miért nem olyan izmos a teste, mint a Rubint Rékának pedig emelgeti a lábát szorgosan, meg issza az update shaket.


Az egészet ráadásul azért láttam meg, mert egy haverom belájkolta, akiről eddig azt hittem van esze.

2016. júl. 5. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!