Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát edzés közben?

Szénhidrát edzés közben?

Figyelt kérdés
Szoktatok szénhidrátot bevinni edzés közben? Én Carbo NOX, BCAA, glutamin, kreatin kombót iszom edzés közben és nagyon bejött, jól betölt, nem fáradok el olyan gyorsan, jobban megy az edzés. De ahogy olvastam sehol sem ajánlják az edzés közbeni szénhidrát bevitelt, csak hosszú edzést végzőknek (min 2 óra), vagy pl bringásoknak. Nektek mi a tapasztalat?

2016. júl. 6. 14:10
 1/7 zyzz.ae ***** válasza:
kicsit fogalom zavarba vagy
2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kell edzès közben ch. Nem cseszegetem a vèrcukorszintemet. Edzés előtt 1-1.5 órával megy kaja amúgy is. Nem ürül ki az olyan gyorsan.
2016. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan miért vagyok fogalomzavarba?
2016. júl. 6. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Agyatlan fogyyasztói társadalom <3
2016. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én edzés közben semmi olyat nem vennék magamhoz, aminek emésztési idő kell, ne dolgozzon még a gyomrom is...
2016. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak iszom, de azt sokat. Szigorúan csak edzés után némi idővel eszem, ez mondjuk már egyéni dolog, kinek jó éhgyomorra edzeni, kinek nem, kinek mindegy. De közben... Nem tűnik jó ötletnek. Koncentráljon másra a szervezetem, ne a bevitt anyag elemzésére és emésztésére. Plusz pici evéstől éhes leszek, a szénhidráttól főleg, hiányzik az nekem akkor?
2016. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Felesleges.
2016. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!