Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi kell ahoz hogy mindig...

Mi kell ahoz hogy mindig szalkas legyek kb 8% tzs?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 22:58
1 2 3
 21/27 Cortez70 ***** válasza:

Pohos. ;)

Akik számítanak, azokat ismerem. Sokan tettek vagy mutattak képet privátban, így tudom mi a helyzet. Ennyi.

2016. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Heroldka egy tegnapi válasza:


"ugye vágod hogy a tömeg szó az izomtömeg röviditése?

igen, minél izmosabb vagy, annál erőbsebb vagy, te mit keresel ebbe a témakörben??"


Heroldka ma:


"amúgy ha szerinted a bb-be a súly számít, sportot tévesztettél"


Saját magadnak mondasz ellent te fogyatékos Heroldkaaaaa...:DDDDDDDDD

2016. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

mi az összefüggés? vagy most mi a problémád? komolyan nem értem. előszőr azt állitottam, hogy minél több rajtad az izom, annál erősebb vagy magadhoz képest, majd azt, hogy testépitésben nem az nyer, aki nehezebb vagy nagyobb. mi itt a probléma? mind a kettő igaz. ha nem lenne az, big ramy nyerne, és nem Phil, csak hogy Phil szárazabb, keresztszálkásabb, arányosabb, jobbak a tapadásai, stb


ha s..gghülye vagy a BB-hez, ne irj kommentet

2016. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
valaki segitsen, háromszor olvastam el amit irt a gyerek, csak én nem értem az ellentmondást?
2016. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Te fogyatékos, a múltkor azt írtad, valakin minél több az (izom)tömeg, annál erősebb. Bezzeg most, hogy rólad volt szó, hogy milyen nyápicka vagy, már egyből azt írod, nem számít a tömeg...:DDDDDDD
2016. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

olvassad el a 23.as kommentet újra.

am töltenél magadról képet?

2016. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na jó, azért a 168 centihez tényleg nem szar a 80 kg, 170-75 közé tippeltelek mikor mondtad hogy alacsony vagy. De ennek a farokméregetésnek tényleg nincs értelme, szóval offoljuk.
2016. júl. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!