Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy aki dohányzi...

Feketeruhasember kérdése:

Miért van az hogy aki dohányzik annak el van nézve hogy naponta 10x20 percet bagózik, míg aki nem bagózik csak egyszer szeretne leülni ebédelni akár 15 perc alatt egyetlen egyszer az ki van nézve?

Figyelt kérdés

Akárhogyan is számolom a többiek így többszöröse időt töltik el ezekkel a laza szünetekkel mint én, mégis én vagyok szivatva mert nem vedelek egész nap kávét fél óránként húzóra, hanem egyetlen egyszer leülök enni.

Tehát füstölögni-röhögcsélni 20 perceket lehet naponta akár többször is de aki enni szeretne az micsoda dolog.


Ti hogyan oldajátok ezt meg?


2016. júl. 6. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor a bagósok elmennek bagzani, akkor fogd magad te is, állj fel, aztán menjél el valamerre te is és ne dolgozzál . Menj el wc-re, büfébe, sétálj, szívj friss levegőt, beszélgess , telefonálj .
2016. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel hogy mit csinálsz, és senki sehol nincs kinézve, nekem suliba is hagyták, hogy egyek, senki nem b..szogatzott, egyetemen se, munkahelyen se, én nemtudom te hol élsz...
2016. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor én egy más világban élek
2016. júl. 6. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen így van. Még a munkatársak is elkezdenek csípkelődni, ha nem tartasz velük az igénytelenségbe.

Ilyen az élet. Tűrni kell a h***éket.

2016. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En nyari melon vagyok 9 től 4 ig azt mondták csak ebed szunet van úgyhogy 10 kor meg 3 kor wc be kell kajalnom lehet ez undorito de szarok bele ez van
2016. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nekem nincs ilyen gondom, mert nincs főnököm. Meg kollégáim sincsenek.

Ez a legjobb megoldás ;)

2016. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondd meg nekik, ha nem tetszik hogy eszel húzzanak ki a fszba és szivják a füstöt a tüdejükbe mig bele nem döglenek xd

túl sok ember idegesiti magát, vagy érzi rosszul magát mások hülyesége miatt, ha valakinek baja van veled az az ő baja

2016. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy antropológus tudná ennek miértjét neked tökéletesen kifejteni.

de a lényeg röviden,hogy azon a helyen nem képvisel semmiféle értéket az egészséges életmód ezért semmit sem jelent nekik,nem érdekli őket ezért nem is tolerálják,sőt elítélik.

viszont a közös kávézás és a közös cigizés szociális kapcsolatépítő,kapcsolatfenntartó és megerősítő cselekvésként van elkönyvelve,vagyis hasznosnak és értékesnek.

ezért a végső következtetés a többség szemszögéből ebben a "törzsben" hogy a szociális cselekvések vannak szembe állítva egy kevésbé szociális cselekvéssel a magányos evéssel.

magyarul ők nem értik miért nem haverkodsz pletykálsz locsifecsizel velük cigizés kávézás közben és miért választod helyette azt,hogy egyedül eszel.

2016. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!