Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakran érdemes csalóna...

Milyen gyakran érdemes csalónapot tartani, ha érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Csalónap nálam nem azt jelenti, hogy két pofára zabálom a megdonálcos kaját, meg cukros vackokat, hanem ilyenkor is alapjaiban egészséges ételeket, csak mondjuk többet eszem belőlük, vagy becsúszik mondjuk egy kis trappista sajt, kicsit zsírosabb húsok pl. sertéstarja, ilyesmik.
2016. júl. 10. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Max, akkor ha régóta diétázol és nem megy le hetente 0.5kg.
2016. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Töltés mehet 4-5 naponta is, de nem azt jelenti, hogy szart eszel, hanem azt, hogy jó ch-ból viszel be többet. Amúgy meg tökmindegy, ha nem versenyre készülsz.:)
2016. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, ezt írtam is, hogy nem szar kajákat eszek.
2016. júl. 10. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy szeretnél-e többet enni, vagy hamarabb akarod-e elérni a célt, ha heti 1csalónapod van akkor egy hónapban 4napot elcsaltál, fél év alatt az 24 nap ami majdnem egy hónap...tőled függ mennyit akarsz tartani
2016. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hetente lehet szerintem, ha tényleg úgy-ahogy minőségi kajából viszed be, akkor nem lesz semmi bajod tőle. Érdemes-e? Ha többet akarsz enni, vagy nagyon kívánsz már valamit, akkor szerintem bőven megéri.
2016. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
érdemesnek nem érdemes sosem, mert előnye nincs. csalónapot főleg nem, mert az azt jelenti hogy az adott nap minden kaját szemét... am anyagcsere függő, de kb a kajád 80% legyen tiszta.
2016. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs leirást nem olvatam el, viszont a töltés vagy a magas kalórianap, meg a csalónap 2 külön dolog...
2016. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem csalónap, hogy eszel trappista sajtot meg sertéstarját.

Ezeket akár minden nap eheted, beillesztheted az étrendedbe.


A "csalás" a ch-ra vonatkozik, nem a zsírra (amiből szálkásításkor is kell minimum 0,5, de inkább 1 gr/ttkg).

2016. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!