Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » L-arginin tapasztalatok?

L-arginin tapasztalatok?

Figyelt kérdés

mit éreztetek miután bevettétek-megittátok?

mennyi ideig használtátok-használjátok?

Hány gramot visztek be a szervezetetekbe naponta?



2016. júl. 12. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Felállt a dákó magától.
2016. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 likebike ***** válasza:
33%

Először felszálltam a levegőbe,közben magamhoz tudtam vonzani a világ összes kisütött csirkemellét és marháját,szóval egy életre be vagyok biztosítva fehérjével.De ez embefüggő,lehet te a halakat meg a pulykákat fogod vonzani,ez emberfüggő.


0 grammot viszek be,mert nem kell,ez nem csodaszer,hogy "hasson".Inkább vitaminokat vegyél,azok bevevése után érzel valamit,azt,hogy mindent megtettél,hogy egészséges legyél.

2016. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor először ittam,energikus voltam aznap.De aztán rájöttem,csak placebó.Máskor is szoktam energikus lenni,arginin nélkül is.Szóval semmire nem jó.Mert ha placebót akarsz egyél meg napi 3 db.francia drazsét,és meséld be magadnak,hogy jobban izmosodsz,meg erősebb vagy.Sokkal olcsóbban kijössz:)
2016. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!