Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen szedhetek bioteches...

14 évesen szedhetek bioteches fehérjét? Nagyban hozzájárulna az izomfejlődéshez? Vannak e mellékhatásai, kockázatai?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én olyan nagy kondizó tehát nem fogok tstépítoszereket szedni az biztos viszont SZERINTEM egy kis fehérje nem ártana mert a heti 2óra edzés mellet a tej,hus,tojas nem ad olyan nagy izmot mint amennyit a mesterseges feherje adna(ha szednek ilyet nyilvan novelnem a sulyokat,tobb sorozatot csinalnek mindenbol stb...szoval szerintetek igy hobb kondizonak mint en aki csak egy kis izmot akar felszedni es hobbibol kondizik megeri e ilyet szedni?

2016. júl. 14. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy táplálék. Pont annyit ér mint a húsok, tojás, stb. Olvasd el a Sárga kapszula nevű ingyenesen letölthető kiskönyvet, abban benne vannak a táplálkozási alapismeretek.
2016. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Neked élelmiSZER kell. Semmiben nem jobb a "mesterséges" fehérje(ami amúgy nem mesterséges). A csirkemell, tojás, túró fehérjéjéből ugyanolyan izom épül mint a fehérjeportól.
2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy a fehérje táplálék. Viszont egy kanál fehérjeporban tobb feherje van mint 10szelet csirkemellbe
2016. júl. 14. 11:56
 4/15 Cortez70 ***** válasza:
90%
Nem mesterséges.
2016. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 likebike ***** válasza:
91%

Egy kis szelet csirkemell 50g,ami 12,5g fehérje->10 szelet az 125g fehérje,egy kanál fehérje meg 22g,ezt benézted.Ez nem koksz,nem fogsz az IsoWhey-től egyből 100 kilóval nyomni fekve,ez koncentrált kaja.Először au étrended rakd rendbe és ha azt ki kell egészíteni,akkor veszel tápkieget.

Ok,nem jó,hogy rosszat mondott rád,de te sem kell őt szidnod,hiszen nem ismered.Olvasd el a sárga kapszulat,hogy legyél képben a dolgokkal.

2016. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Segítettem, erre írsz rá egy irdatlan baromságot. Mi kell még neked? Edzünk le és táplálkozzunk helyetted? Ha ennyire tudod hogy mibe mennyi fehérje van meg tisztában vagy a dolgokkal akkor nem értem minek kérdezel.
2016. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Cortez70 ***** válasza:
76%
Ez itt a testépítés kategória. Senkit nem érdekel, hogy ki mihez ért még. Baromságot kérdeztél. Illetve nem a kérdéssel van baj, hanem azzal, hogy ha fingod nincs a dolgokról, akkor ne állíts hulyeségeket. Ne kezdj baromságokat magyarázni és tényként előadni. Na ennyi.
2016. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szedném ezek a porok csak pumpált izmokat építenek nem pótolják az igazi ételt. 14 évesen én az úszást és a gimnasztikát javasolnám, hogy legyen meg egy alapkondíció, később ráérsz az izmosítással.
2016. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Latod most en foglaknoktatni: ne usd bele az orrod abba amibe nem ertesz. A boxhoz ertek,te nem . en nem ertek a kondihoz,te se
2016. júl. 14. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Agresszív kis majom vagy, ennyi. Menj vegyél egy zacskó fehérjét, semmit se fogsz tőle fejlődni :)
2016. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!