Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Methadienon 10mg Genesises...

Methadienon 10mg Genesises tablettától kinek milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
kb 2hete szedem másfél szemnél járok naponta,és néha a torkomban mintha gombóc lenne olyan érzés kap el főképp a bal oldali kulcscsont és nyelő cső közt ahol a pulzus is kitapintható,hasonló volt már valakinek?,lehet ez szivproblémára utaló jel?esetleg valakinek akinek mellékhatások voltak mik voltak azok?

2016. febr. 18. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalább ne szemes sz@rt tolnál ha már cuccolsz.
2016. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ertek ezekhez a cuccokhoz, de életem 43 éve alatt megtanultam: a szervezet figyelmeztetéseit nem árt komolyan venni!

Szerintem állj le vele!

2016. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet szív is, ha sok víz jött rád, magas vérnyomás, szívritmuszavar..
2016. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pff nevicceljjjmááááááááááár.2 hete?:D:D:D

genesiss methabol ha 1000dbot nem ettem meg akkor egyet seD:Dsoha nem volt semmilyen ilyen panaszom.májam kicsit megdagadt ennyi.viszont ajánlom inkább a szuris változatát.injekciós metha.überfas.za

2016. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 hete szeded, 10 mg-osat és 1.5 szemig mentél fel? Ugye tudod, hogy kb. semmit nem fog hozni? Napi 30-40mg alatt értelme sincs, mèg úgy is alig hoz. Felvezetésnek használják maximum, magában senki mert hülyeség. Gratulálok, hogy ilyen tudással elkezdtél egy kúrát :) Ráadásul a gene szemes methája úgy szar ahogy van. Szóval a másfél szemed elég arra, hogy a saját hormontermelèsed lelőjed de másra nem.

Hogy válaszoljak is, nem hiszem hogy a methától van.

2016. febr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!amugy nemrég szurtam is cypionatot,de egybe methával soknak tünt,ezért vettem külön,ez pedig vizet szerencsére nemsokat hozott eddig erőben viszont 10százalékot növekedett idáig a fizikumom kb,ha csak az alapgyakorlatokat veszem.Kurában hallottam sok verziót van aki 3szemig megy fel és hat hétig tolja van aki 200szemig és bevesz napi 50-60mg-ot,én maradtam a félszem egyszem másfélszem stb,verziónál mert gyomorfájós vagyok,és pl anno az 500szem stanát amit száritáshoz használtam is megérezte mind a gyomrom majd később a májam is,mondani se kell gondolom hogy a stana mennyire áll távol a methántol,szóval ezért csinálom igy.De köszi a választ azoknak is akik a kérdésemmel kapcsolatba kommenteltek,akkor szerintetek ez a gombocérzés néha a torkomban nem a methántól lehet,esetlek volt valami mellékhatás valakinek miközbe ezt nyomatta?köszi szevasztok!
2016. febr. 19. 08:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok volt? Akkor nagyon jó receptoraid voltak, vagy csak nem vagy telhetetlen. Nekem 2 g tesztó sem elég hetente, ha az még elfogadható mennyiség lenne sem...:)

Akkor ne haragudj, de biztosan ettől volt a gyomorfájás? Jókor vetted be? Akkor szokott gyomorpanasz lenni ha valaki rosszkor veszi be.

Nem hinném hogy a metha, főleg ilyen mennyiségben ezt okozná. Még a vérnyomást sem emeli drasztikusan ekkora dózis. Biztos hogy methát kaptál.

2016. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó kérdés lett volna.
2016. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj,lehet hogy hamisitvány volt,ez benne van,ugyanis metilteszto teliti a magyar koxpiacot elég rendesen,a szuris használata közben néha volt szivritmuszavarom,elmentem kétszer szivdokihoz aztmondta semmi baj a ketyegővel,lehet hogy azsem volt teljesen eredeti,pedig amerikábol jött,a methánt kajálás után szétosztva tolom ,toltam,szóval reggel délbe este,nemhiszem hogy ez igy gond lenne,van egy spanom akinek szintén voltrá példa hogy bedobbant a szive bár ő a wini depót tolta akkor épp,hasonló tapasztalatai ha voltak valakinek,vagy tudja ezek mitől fordulhatnak elő kérem jelezzen üdv,
2016. febr. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!