Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 év alatt mennyit lehet...

1 év alatt mennyit lehet izmosodni a fegyencedzéssel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az egészből a húzódzkodás az ami jó, de ott is kell súly ami lehúz, ha már túl könnyű
2016. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Helló, én fegyencedzéssel kezdtem , próbáltam a legtöbbet kihozni magamból.

a mai napig részét képezik az edzéseimnek a fegyenc gyakorlatai. egykezes fekvő, híd, lábemelés, kézen állva fekvő, egylábas guggolás, húzódzkodás tolódzkodások.

Ha jó az étrended, akkor lehet vele fejlődni, egy darabig, ahogy nekem is ment, de aztán, be kellett hoznom az edzéseimbe a súlyokat. Ez alatt nem azt értem, hogy fekve nyomás, meg lábtoló gép, hanem húzódzkodásnál 20-25 kiló plusz, tolódzkodásnál 30, egylábas guggolásoknál egy 24 kilós kettlebell. Deeee mééég így is azt mondom, hogy messze elmaradok egy olyan embertől, aki kizárólag konditermi edzéseket végez, testépítő jelleggel. És most itt a komolyan edzőkről beszélek, nem a leugrok pofázni a terembe emberekről.

Szóval, a fegyencedzés baromira jó, hisz nagyon nagy erőt ad, komoly gyakorlatokat tudsz megtanulni velük szüval össze leszel rakva. De ha már elérted a felső szinteket, akkor kell a plussz terhelés, mert azt izom az a növekvő terheléstől nő.

Ha esetleg elolvastad a fegyenc edzést és megtanultad a gyakorlatokat, akkor ajánlom figyelmedbe, ugyanattól a szerzőtől, a csak az izom című könyvet. Abba a fegyenc gyakorlatait elemzik ki, hogy hogyan érdemes őket csinálni, hogy izmot növelj velük.

a súlyokat csak azért irtam a gyakorlatoknál, hogy lásd, hogy én mennyire felfejlődtem. 63 kilósan kezdtem, most vagyok 82. 4 év alatt

2016. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a saját testsúlyos edzés kiegészitő edzésnek jó más sportok mellé, pl küzdősport, de manapság már a kosarasok vagy az amcsifocisok is súlyokkal edzenek (a terembe ahol dolgozom, most van egy néger amerikaifocista srác, és ugyanúgy edz mint bármelyik kondis, hiába nem testépitő. nem saját testsúllyal bohóckodik ) szóval na. a lényeg annyi, hogy magában kb semmit nem ér, mert pár hét alatt megállsz a fejlődésben, főleg kinézet terén !
2016. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!