Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Váll, hát súly nélkül?

Váll, hát súly nélkül?

Figyelt kérdés
hogyan tudnám izmosítani a vállam,hátam súlyok nélkül?Ha picit izmosodik a helytelen testartasom javul amennyit?

2016. júl. 19. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

súly nélkül sajnos nem jutsz messze. nekem régen amikor nem edzettem, fájt a hátam, de a felhúzás megerősitette a gerincmerevitő izmaim, és a "hátam alsó részét", azóta nem fáj a hátam. legjobb gyakorlatok ezekre:


váll: oldalemelés, vállból nyomás. súly nélkül: kézenállásból fekvőtámasz


hát: felhúzás és evezés. súly nélkül: hózodszkodás és hiperhajlitás

2016. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klanwarrior ***** válasza:

Herold tökéletesen leírt mindent, kiegészíteném egy "módszerrel", ami, hát.. nem testépítő jellegű, de az előreesett vállat, púpos hátat hivatott javítani: Leülsz egy fal elé úgy, hogy a csípőd, és a hátad hozzáér a falhoz. Behajlított könyökkel az egész karodat hozzáérinted a falhoz, aminek támaszkodsz, majd szépen lassan emeled felfele úgy, hogy végig a falhoz simul a karod. 12-20 alkalommal ismételd meg ezt lassan kivitelezve. Miután végeztél, nyújtsd le a hátad alaposan. Ezt akár minden nap csinálhatod. :)

Remélem, hogy érthető volt, kérdezz, ha esetleg nem :D

2016. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv, ki vagy, mi vagy, hol vagy?

Nekem van hát-váll gépem, meg sok egyéb is (ingyen), és edzőtársat keresek

2016. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!