Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A következő összeállítás jó...

A következő összeállítás jó lesz ha nem akarok extra nagy izomzatot, hanem inkább vékony, szálkás testet?

Figyelt kérdés

150g Rizs

500g Csirkemell

100g Adzuki Bab


200g Zöldborsó

200g Paradicsom



Ha beleszámolom a zöldekben lévő fehérjét akkor akkor megvan a fehérje és a szénhidrát is 2g per testsúly kg-ra.


[link]


2016. júl. 21. 12:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy zöldséges, ott gyümölcsöt is lehet kapni.

Aki ezt mondta, biztos okos ember, hallgass rá és ne egyél gyümölcsöt.

2016. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
:DDD az valóban okos ember volt. napi 500 g zöldség 4-5 gyümölcs minimum
2016. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Itt mondták, hogy ne egyek banánt meg hogy jobb ha nem eszek gyümölcsöt mert sok benne a cukor. De lehet csak az nem ehet ilyesmit aki bajnokságon indul.


Mindenesetre én csak egy kis izmot szeretnék és kész :D

nem tudom hogy egy ilyen kaliberű izomzathoz is kell a 2g fehérje e.

2016. júl. 21. 15:28
 34/46 anonim ***** válasza:
Milyen bajnokságba indul aki nem eszik gyümölcsöt? NB I?
2016. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
a banán full jó pedig, csak nem kell megenni 5kilót óránként :D
2016. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Ez nekem új, hogy az izmokkal kompenzál az ember, nem pedig erősebb, jól kinéző, egészséges akar lenni hobbi testépítőként :D Egy csomó ember úgy akar lehetőség szerint minél nagyobb izmokat, hogy egyáltalán nincs is pénisze, sőt, nem is akar olyat :D

Azzal nincs baj, ha te kevésbé akarsz izmos lenni, mint a naturál maxod,. nem mindenkinek ugyanaz a célja, de a cerkaméret pont nem számít ebben s extra nagy izmokat az életben nem érsz el naturálban, az étkezés önmagában pedig még fejlődésre sem elég, nyilván megfelelő terhelés is kell.


A tojás pont olcsó, ha abból eszel rendes mennyiséget, kiesik a csirkemell, ami drágább a tojásnál, tekintve, hogy csak fehérjét ad, míg a tojáse sok zsírt is, annyival kevesebb energiát kell bevinned. A többivel ugyanez van, ha sok olajos magvat eszel, valamit kiiktathatsz az eddigiekből, érdemes is, különben bizonyára zsírosodsz.

A 2g/tskg fehérje egészen OK érték, attól eléggé függetlenül, hogy mennyi izmot akarsz s mennyit edzel. Kalóriadeficitben különösen előnyös, ha nem sokkal alacsonyabb, de máskor sem tekinthető túlzottnak, hacsak nincs valami speckó étrend vagy betegség, ami miatt kicsit alacsonyabban kell tartani.

2016. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
A banán szerintem is jó, hasznos tápanyagai is vannak s nem kötelező kilószámra enni. De ha valakinek az fekszik, akár ne egyen semmi gyümölcsöt, nem kötelező.
2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Tojást nem lehet csirek helyett enni.

Rengeteg tojás kell hogy ki legyen a 150g fehérje.

És olvastam hogy nem tanácsos sokat enni, mert magas a koleszterin benne.


Az 500g csirek szerintem maradhat, a 150g rizs is és a bab is. Talán a zöldséggel kellene variálni, hogy minden nap másfajtát enni nem?

2016. júl. 21. 18:14
 39/46 anonim ***** válasza:

dehogynem lehet. minden esszenciális aminósavat tartalmaz, de még ha nem tartalmazná is helyettesithetné.


amúgy tudod mikor nem esznek gyümölcsöt? kb verseny előtt 2 héttel. ennyi. de amúgy mindig, és muszáj is.

2016. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Akkor kifogtam valakit aki azt hitte, hogy versenyre készülök. mert aki versenyre készül az fórumokon kér segítséget nem az edzőjétől. Na mindegy.


Gyümölcsből mi a lényeg?

A rosttartalom vagy mit nézzek?

2016. júl. 21. 21:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!