Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb.2 hónapja edzek rendszerese...

Kb.2 hónapja edzek rendszeresen, de úgy érzem nem bírom tovább. Érdemesebb abbahagyni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ectomorph testalkattal kezdtem el edzeni személyi edzővel, de vannak napok, amikor nem bírok már semmit. Úgy érzem alkalmatlan az egész testem, hogy ebből valamit is lehessen csinálni. Enni se bírok és nincs amúgy se aki mellettem legyen és bíztasson.

2016. júl. 21. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Menny... jó, hogy nem pokol. :D
2016. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdemes. Legalább nem foglalod a helyet.
2016. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kedves utolso uzenem neked: gyoker vagy
2016. júl. 21. 22:04
 14/16 likebike ***** válasza:
100%

Hát figyelj,nekem van egy tanácsom:fejleszd magad mentálisan!Nekem nagyon sokat segít/segített.

Van,amikor én is fáradt vagyok fizikailag,de tudom,hogy még kell 1-2 ismétlés.Koncentrálok,elképzelem,ahogy kinyomom a súlyt,beleguggolok vagy felhúzom.És sikerül megcsinálnom.Valamikor épp az dönt versenyeken,hogy ki van ott jobban fejben.Van,amikor nem megy valami izomból,hanem az agyad segítségével küzdöd le az akadályokat,esetünkben pedig a súlyt.

Ugyanez a kajánál:nem bírok többet enni,de tudom,hogy még kell egy kicsi a napi bevitelhez.Ilyenkor a fejem segítségével gyűröm le.Ha nem akarod megenni azt a kaját,akkor nem is fog lemenni.

A másik:fokozatosan kell fejlődnöd.Tudod,hogy meg kell egyél pl.450g ch-t,de csak 300-at bírsz.Nem baj,minden nap többet eszel:320,340,360,380,400,420,450.Az edzésnél is az elején átmozgatót végezz,utána meg csinálhatod nagy súllyal.

De az a fontos,hogy te akard!Ha te nem akarod,nekünk sem fog sikerülni téged rávenni,hogy feszegesd a határaidat.Amúgy fogadd meg Cortez tanácsát,nekem is a víz segített.

Sok sikert:)

2016. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Az utóbbi 3 napban kétszer kevertek össze Cortez-zel... :P (Bocsi, Off)
2016. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 likebike ***** válasza:
100%
Basszus,tényleg:)).Bocsi.
2016. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!