Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb.2 hónapja edzek rendszerese...

Kb.2 hónapja edzek rendszeresen, de úgy érzem nem bírom tovább. Érdemesebb abbahagyni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ectomorph testalkattal kezdtem el edzeni személyi edzővel, de vannak napok, amikor nem bírok már semmit. Úgy érzem alkalmatlan az egész testem, hogy ebből valamit is lehessen csinálni. Enni se bírok és nincs amúgy se aki mellettem legyen és bíztasson.

2016. júl. 21. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs test amit ne lehetne kigyurni legalabb az atlag fole. Mi mondhatunk barmit vegso dontes a tied ha nem szereted csinalni akkor hagyd
2016. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cortez70 ***** válasza:
95%
Akkor hagyd abba, ha neked kínlódás. Nem kell mindenkinek izmosnak lenni.
2016. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon össze van szűkülve a gyomrom, valamint a lábaim annyira gyengék, hogy az olyan gyakorlatok után ájulás közeli állapotba kerülök
2016. júl. 21. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Menny el orvoshoz nezesd meg magad
2016. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Cortez70 ***** válasza:
Menj.
2016. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valamit csak változott, meg érzem is, de nem hinném, hogy elég hatékony lennék ebben az edzésben
2016. júl. 21. 19:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez csak kifogás...


A gyomor max. egy hét alatt kitágul. Addig meg szenvedsz és kész.

A lábad gyenge, de majd megerősödik. Ha meg addig 1-1 lábedzésen rosszul vagy megállsz, pihensz és legközelebb kicsit kisebb súllyal dolgozol. Ha meg kidobod a taccsot hát kidobod.


Embereld meg magad és ne keress kifogásokat.


Ha pedig erre képtelen vagy az csakis az akaraterőd hibája, nem a testalkatodé.


Én ma láttam egy srácot a teremben. Olyan volt, mint a ropi. Volt vagy 180 magas de tuti nem volt több 50 kilónál. De nyomta. Látszott rajta, hogy küzd az üres rúddal a padon de nyomta. Nem rinyált.

2016. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát én már 25-30 kilót ki tudok nyomni...
2016. júl. 21. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem asulyon volt a hangsuly hanem az akarason es a kitartason
2016. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Gyomrot tágítani kitűnő a víz. Gyűrj le először napi 5x 0,5litert(egyszerre azt a fél litert), aztán egyre növeld, akár 1-1,2 literig is mehetsz. Egy átlagos gyomor 700ml vizet képes befogadni egyszerre, de tágítható.

És ugye nagyobb gyomorral többet tudsz enni, jó lesz a kajád, így megindulhat a fejlődésed is. Ne add fel, mindig van valami megoldás ;)

2016. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!